Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

89.100 €
27 € / mp

Teren Salatrucel Valcea intravilan cu curent 38 ...

Sălătrucel

3.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

127.035 €
45 € / mp

Teren / Salatrucel / Valcea /

Sălătrucel

2.823 mp
2.823 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

45.000 €
0.47 € / mp

Teren 962.79mp Bujoreni / Strada Stejarului

Sălătrucel

96.279 mp
96.279 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

127.000 €
44.99 € / mp

Teren intravilan Zona Salatrucel

Sălătrucel

2.823 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

14.235 €
16.133 €
15 € / mp

Vand Loturi Intravilane!

Sălătrucel

949 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

24.000 €
10.54 € / mp

Teren Jiblea Veche

Jiblea Veche

La ~5km distanță

2.278 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

78.900 €

Teren de vanzare 2630 mp - Jiblea Veche

Jiblea Veche

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

30.000 €
30 € / mp

teren de vanzare la un km de centrul statiunii ...

Jiblea Veche

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

78.900 €
30 € / mp

Teren de vanzare 2630 mp - Jiblea Veche

Jiblea Veche

La ~5km distanță

2.630 mp
2.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

78.900 €
30 € / mp

Teren de vanzare 2630 mp- Jiblea Veche

Jiblea Veche

La ~5km distanță

2.630 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

93.000 €
30 € / mp

Teren extravilan/intravila

Berislăvești

La ~5km distanță

3.100 mp
3.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

50.000 €
64.94 € / mp

teren intravilan in Cazanesti punctul Tudose 77 ...

Berislăvești

La ~5km distanță

770 mp
770 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

100.000 €
12.50 € / mp

Teren pasune in Cazanesti Valcea punctul Plopis ...

Berislăvești

La ~5km distanță

8.000 mp
8.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

40.000 €
10 € / mp

De vanzare - Multiple Parcele de pamant intravi ...

Berislăvești

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

54.400 €
8 € / mp

Teren de vanzare

Berislăvești

La ~5km distanță

6.800 mp
6.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

30.000 €
11.11 € / mp

Vand Teren Com. Pietrari

Berislăvești

La ~5km distanță

2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

800.000 €
40 € / mp

Teren cu izvor de apa minerala Dange?ti, Punctu ...

Berislăvești

La ~5km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

12.000 €
8.79 € / mp

Terenuri de vanzare

Berislăvești

La ~5km distanță

1.365 mp
1.365 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

13.200 €
2 € / mp

Vand teren extravilan Titesti -Cucoiu -Valcea

Berislăvești

La ~5km distanță

6.600 mp
6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

30.000 €
10.53 € / mp

Suprafață de 2850 m cu apă și stâlp de lumina p ...

Șerbănești (Sălătrucel)

La ~5km distanță

2.850 mp teren
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
8

56.900 €
100 € / mp

Teren cu autorizatie construire pensiune, Caciu ...

Căciulata

La ~5km distanță

569 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

926.670 €
292.14 € / mp

Teren - Caciulata - Deschidere la E81

Căciulata

La ~5km distanță

3.172 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

64.680 €
15 € / mp

teren vanzare

Călimănești

La ~5km distanță

4.312 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

31.120 €
20 € / mp

Teren vanzare Calimane?ti, Valcea

Călimănești

La ~5km distanță

1.556 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

53.000 €
15.11 € / mp

Teren 3507 mp/ Seaca/Calimanesti

Central, Călimănești

La ~5km distanță

3.507 mp
3.507 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

1 lună în urmă
5

118.500 €
18.01 € / mp

Teren / Jiblea Noua / Calimanesti /

Central, Călimănești

La ~5km distanță

6.581 mp
6.581 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

20.900 €
20 € / mp

Loturi teren de vanzare 1045mp!

Central, Călimănești

La ~5km distanță

1.045 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

64.000 €
7.42 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE, TEREN 8630 MP, CALI ...

Est, Călimănești

La ~5km distanță

8.630 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

14.250 €
15 € / mp

Loturi de vanzare!

Central, Călimănești

La ~5km distanță

950 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

17.500 €
29.17 € / mp

Teren intravilan 600 mp Calimanesti vedere munt ...

Central, Călimănești

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren