Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
7

240.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Draga?ani

Central, Drăgășani

9.600 mp
9.600 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

600 €
0.60 € / mp

Teren extravilan Loc. Valea Mare, jud. Valcea

Central, Drăgășani

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

20.000 €
8.10 € / mp

Teren de Vanzare

Central, Drăgășani

2.468 mp
2.468 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

103.500 €
15 € / mp

Nou! Teren intravilan, S=6900 mp, D=150 ml, zon ...

Central, Drăgășani

6.900 mp
6.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

103.500 €
15 € / mp

Nou! Teren intravilan, S=6900 mp, D=150 ml, zon ...

Central, Drăgășani

6.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

43.000 €
6.94 € / mp

Teren intravilan extravilan in Draga?ani , str ...

Central, Drăgășani

6.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
6

19.800 €
14.49 € / mp

Teren intravilan extravilan in Draga?ani , cart ...

Zlătărei

La ~5km distanță

1.366 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

35.000 €
8.30 € / mp

Teren cu casa batraneasca, com. Voicesti, jud. ...

Valea Fetei

La ~5km distanță

2 camere
4.217 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

119.790 €
2.55 € / mp

Vanzare teren 47.035mp - Comuna Plesoiu, Sat Ar ...

Pleșoiu

La ~20km distanță

47.035 mp
47.035 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
8

20.000 €
13.89 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Pleșoiu

La ~20km distanță

1.440 mp
1.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

26.000 €
0.65 € / mp

Teren de vanzare Ionesti

Bucșani

La ~20km distanță

40.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

99.000 €
2.10 € / mp

Vanzare teren 47.035mp - Comuna Plesoiu, Sat Ar ...

Arcești

La ~20km distanță

47.035 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

1.283 €
0.26 € / mp

Teren extravilan, Comuna Zatreni, Jud. Valcea

Central, Berbești

La ~20km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

126.750 €
7.50 € / mp

Teren langa Manastirea Sfantul Nicolae Sitaru

Grădiștea

La ~20km distanță

16.900 mp
f.s. 39 m
Agenție

1 lună în urmă
1

16.000 €
40 € / mp

Teren intravilan Proaspeti-de la 400 mp cu drum ...

Proaspeți

La ~25km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

35.000 €
46.36 € / mp

Teren intravilan perfect pentru casa, zona lini ...

Proaspeți

La ~25km distanță

755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

195.000 €
933.01 € / mp

Oraselul Copiilor, Alunisului, Brancoveanu, Buc ...

Alunișu

La ~25km distanță

209 mp
f.s. 10 m
Agenție

6 luni în urmă
2

35.000 €
22.44 € / mp

Proprietar vand teren intravilan in orasul Scor ...

Central, Scornicești

La ~25km distanță

1.560 mp
1.560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
15.15 € / mp

Vînzare teren agricol

Piscani

La ~25km distanță

3.300 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

84.000 €
20 € / mp

Vand teren in Scornicesti

Scornicești

La ~25km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

99.999 €
8.13 € / mp

TEREN EXTRAVILAN12.303 mp | Valea Mare, jud. Ol ...

Valea Mare

La ~25km distanță

12.303 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

25.000 €
3.58 € / mp

Vand 3 terenuri extravilane.

Spineni

La ~25km distanță

6.977 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
11.35 € / mp

Teren 3,700mp Dobriceni / Strada Sabin Balașa

Dobriceni

La ~25km distanță

3.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

6.868 €
0.93 € / mp

Vand teren com Tetoiu, Valcea

Afânata

La ~25km distanță

7.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
27

614.922 €
508.200 €
1.25 € / mp

FERMA DE VANZARE! Pomi fructiferi, ,Oboga, Bals ...

Iancu Jianu

La ~25km distanță

490.000 mp teren
Livadă
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
11.35 € / mp

Teren 3,700mp Dobriceni / Strada Sabin Bala?a

Iancu Jianu

La ~25km distanță

3.700 mp
3.700 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

30.000 €
0.75 € / mp

4 ha teren agricol la Iancu Jianu judetul Olt

Iancu Jianu

La ~25km distanță

40.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

105.000 €
0.75 € / mp

14 hectare de teren agricol in comuna Iancu Jia ...

Iancu Jianu

La ~25km distanță

140.000 mp teren
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
8

130.000 €
40.63 € / mp

Teren Fedelesoiu/3200 mp/Intravilan

Fedeleșoiu

La ~25km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

59.900 €
126.64 € / mp

Teren intravilan 473 mp in Slatina zona Strehar ...

Central, Slatina

La ~25km distanță

473 mp
473 mp teren