FARA COMISIOANE teren intravilan curs constructii gaze curent aproape

21.953 €
32.28 € / mp

Săbăreni, Judeţul Giurgiu

Suprafață teren:
680 mp

Descriere teren

FARA COMISIOANE in Sabareni zona in dezvoltare planul 2, teren intravilan curs constructii cu suprafata de 1097,63mp, gazele si curentul sunt la 30m. Pentru mai multe detalii si vizionare ne putem auzii la telefon in fiecare zi de luni pina duminica intre orele 09 - 21.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 17 Martie 2026 ID anunț: 1545710
Suprafață teren: 680 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 295 mp, în Săbăreni
20.000 €
Județul Giurgiu, Săbăreni
295 mp teren
Teren de 1000 mp, în Săbăreni
20.000 €
Județul Giurgiu, Săbăreni
1.000 mp teren
Teren intravilan de 1430 mp, în Izvoarele (Hotarele)
21.500 €
Județul Giurgiu, Izvoarele (Hotarele)
1.430 mp teren
Construcții
Teren de 1139 mp, în Săbăreni
21.600 €
Județul Giurgiu, Săbăreni
1.139 mp teren
Teren de 727 mp, în Vărăști
20.500 €
Județul Giurgiu, Vărăști
727 mp teren
Teren de 2000 mp, în Mihai Bravu
20.000 €
Județul Giurgiu, Mihai Bravu
2.000 mp teren
Teren de 1000 mp, în Săbăreni
21.000 €
Județul Giurgiu, Săbăreni
1.000 mp teren
Teren în Hotarele
21.500 €
Județul Giurgiu, Hotarele
Teren de 2000 mp, în Vărăști
20.000 €
Județul Giurgiu, Vărăști
2.000 mp teren