Teren Valea Mare Runcu Gorj Lini?te ?i Natura

17.000 €
6.34 € / mp

Runcu, Judeţul Gorj

Suprafață teren:
2.680 mp

Descriere teren

ADimobiliare va propune spre vanzare un teren situat in Runcu Valea Mare, intr-o zona linistita, cu peisaje naturale deosebite, potrivit pentru investitie sau dezvoltare.Proprietatea are o suprafata totala de 2.680 mp, din care 900 mp intravilan si 1.780 mp extravilan, oferind posibilitati variate de utilizare.Terenul beneficiaza de o deschidere de 13,14 ml, este plan, usor de exploatat si are utilitati in zona (apa si curent), aspecte importante pentru viitoare proiecte.Zona Valea Mare este apreciata pentru cadrul natural si linistea oferita, fiind situata in apropierea unor atractii turistice cunoscute precum Cheile Sohodolului, Barajul Valea Mare si zonele montane din apropierea comunei Runcu, ceea ce confera terenului un bun potential pentru diverse tipuri de investitii.Terenul reprezinta o alegere potrivita atat pentru investitii pe termen lung, cat si pentru proiecte in armonie cu natura.Pret de promovare 17.000 euro, negociabil, iar un beneficiu esential pentru cumparator este comisionul 0%Daca sunteti in cautarea unui teren pentru construirea unei casa sau a unei investitii , aceasta proprietate merita toata atentia dumneavoastra.Pentru detalii suplimentare, vizionare sau negociere, contactati-ne cu incredere. Suntem deschisi la discutii serioase si rezonabile.Consultant imobiliar: Nadia SandruADimobiliare partenerul tau de incredere in imobiliare
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1625297
Suprafață teren: 2.680 mp