Teren intravilan, zona Scruntari, 8700mp, 30ml front stradal

270.000 €
31.03 € / mp

Rădăuţi, Judeţul Suceava

Suprafață teren:
8.700 mp

Descriere teren

BLITZ va propune spre vanzare un teren intravilan generos, in suprafata de 8.700 mp, situat in zona Scruntari din Radauti, o locatie aflata in plina dezvoltare si cu un potential investitional remarcabil. Unul dintre principalele atuuri ale acestei proprietati este pozitionarea strategica, terenul beneficiind de doua fronturi stradale (unul de 30 ml, iar celalalt de 33 ml). Aceasta dubla deschidere ofera o flexibilitate extraordinara in ceea ce priveste sistematizarea si accesul, facilitand fragmentarea lotului sau organizarea eficienta a spatiului. Datorita suprafetei vaste si a formei favorabile, terenul este pretabil pentru o gama larga de proiecte imobiliare, fiind ideal pentru: Cartiere rezidentiale de case: Dezvoltarea unui ansamblu de locuinte individuale cu gradini spatioase. Complexuri de duplexuri: Maximizarea profitabilitatii prin unitati locative moderne, foarte cautate pe piata actuala. Investitie pe termen lung: Parcelare si revanzare in loturi mai mici. Situat intr-o zona linistita, dar cu acces facil catre punctele de interes ale orasului, acest teren reprezinta oportunitatea perfecta pentru un dezvoltator care doreste sa dea viata unui proiect vizionar in Radauti. Va invitam la o vizionare!!! Cod oferta / ID BLITZ: P163309 Id intern: P163309
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1203258
Suprafață teren: 8.700 mp
Front stradal: 33 m