Proprietar
Proprietăți unice: 23
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

35.910 €
33.345 €
70 € / mp

Teren intravilan pentru casă Ipotești

Ipotești

513 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
1

52.000 €
88.74 € / mp

Teren intravilan, 586 mp, Lisaura, Suceava

Ipotești

586 mp
586 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

420.000 €
70 € / mp

Teren parcelabil la cerere, 300 mp - 2000 mp, z ...

Ipotești

6.000 mp
6.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

100.000 €
66.67 € / mp

Teren intravilan, parcelabil, 300-1000 mp, zona ...

Ipotești

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
65.79 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 608 mp, zona rezid ...

Ipotești

608 mp
608 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

181.896 €
52 € / mp

Teren Intravilan 3498 mp Tisauti Suceava

Ipotești

3.498 mp
3.498 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

6.500 €
7.500 €
13 € / mp

Parcele de teren | 7500€/ar | Se accepta rate | ...

Ipotești

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

36.000 €
72 € / mp

Teren intravilan | Ipotesti | T-7631

Ipotești

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

240.000 €
40 € / mp

Teren Intravilan | Ipotesti | Zona Rezidentiala ...

Ipotești

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

160.000 €
99.26 € / mp

Teren 1.612 mp | Front 66 ml | Lisaura

Ipotești

1.612 mp
1.612 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

100.000 €
100 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1000 mp, zona Ipot ...

Ipotești

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

115.000 €
49.91 € / mp

Vanzare pamant IPOTESTI - intravilan - TEL. 075 ...

Ipotești

2.304 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

41.000 €
50 € / mp

Vand teren intravilan

Ipotești

820 mp
820 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 41,000 € și 43.500 €
Agenție

1 lună în urmă
1

122.550 €
95 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1290 mp, zona Lisa ...

Ipotești

1.290 mp
1.290 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

195.050 €
83 € / mp

Teren Intravilan 2350 mp Ipotesti De vanzare

Ipotești

2.350 mp
2.350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

90.000 €
176.47 € / mp

Parcela Lisaura, strada Gheorghe Nistor

Ipotești

510 mp
510 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

65.000 €
46.43 € / mp

Teren intravilan 1400 mp, front 13,5 ml, locali ...

Ipotești

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

767.400 €
150 € / mp

Teren intravilan in cartier de case, Lisaura

Ipotești

5.116 mp
5.116 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

370.240 €
130 € / mp

Teren intravilan in cartier de case, Lisaura

Ipotești

2.848 mp
2.848 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

124.300 €
109.81 € / mp

Teren intravilan 1132mp, Tisauti

Ipotești

1.132 mp
1.132 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

28.000 €
70 € / mp

Teren pentru casa/case , 3 x parcele ,400 mp Li ...

Ipotești

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

9.000 €
1.73 € / mp

Vand teren Ipotesti

Ipotești

5 camere
5.200 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
2

240.000 €
40 € / mp

Teren Intravilan | Ipotesti | Zona Rezidentiala ...

Ipotești

6.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
13

181.896 €

Teren Intravilan 3498 mp Tisauti Suceava 072781 ...

Tișăuți

La ~5km distanță

f.s. 21 m
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

181.896 €
52 € / mp

Teren Intravilan 3498 mp Tisauti Suceava 07278 ...

Tișăuți

La ~5km distanță

3.498 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

135.000 €
51.61 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare 26 Ari | Suceava/Ti ...

Tișăuți

La ~5km distanță

2.616 mp teren
f.s. 69 m
Intravilan
Agricol

Agenție

10 luni în urmă
24

240.000 €
245.000 €
10,000.00 € / mp

Teren Intravilan I 24 Ari I Suceava/Lisaura 10. ...

Lisaura

La ~5km distanță

24 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
9

89.900 €
124.86 € / mp

Teren intravilan 720mp Lisaura / Ipotesti, Suce ...

Lisaura

La ~5km distanță

720 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

46.000 €
78.36 € / mp

Teren Iravilan | Lisaura | 600 mp | ID: 1384

Lisaura

La ~5km distanță

587 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

80.000 €
82.47 € / mp

Teren Intravilan | Moara | ID:1100

Moara

La ~5km distanță

970 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Ipotești, Județul Suceava

Ipotești, o localitate din Județul Suceava, este cunoscută pentru peisajele sale pitorești și atmosfera liniștită, fiind o alegere ideală pentru cei care caută să investească în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 24.000 euro, cu oferte ce încep de la 6.500 euro și pot ajunge până la 240.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 15 euro, cu valori variind între 6 euro/m² și 40 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 71 de zile, indicând o piață activă.

Ipotești reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, având prețuri accesibile și o comunitate primitoare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum terenurile de vânzare în Ipotești!