Proprietar
Proprietăți unice: 54
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
17

16.000 €
4.42 € / mp

Teren extravilan | Rădăuți | 36 ARI

Periferie, Rădăuți

3.618 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

57.000 €
70.54 € / mp

Teren intravilan | Zona Kaufland Rădăuți | 808 ...

Central, Rădăuți

808 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

40.000 €
8 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 50 ARI | ZONA PERIFERICA RAD ...

Est, Rădăuți

5.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

78.000 €
39 € / mp

Teren intravilan 20 ari | Rădăuți | Front strad ...

Central, Rădăuți

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

65.000 €
32.18 € / mp

Teren Intravilan 2020 MP | Zonă Linistita | Rad ...

Nord-Vest, Rădăuți

2.020 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

9.000 €
3.91 € / mp

Teren extravilan | Rădăuți | 600 m de centură | ...

Est, Rădăuți

2.300 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
8

305.000 €
50 € / mp

Teren intravilan | 61 ari | Parcelabil | Radaut ...

Central, Rădăuți

6.100 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
9

50.000 €
22.73 € / mp

TEREN EXTRAVILAN CU CONSTRUCȚIE | IDEAL PENTRU ...

Sud-Vest, Rădăuți

2.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

35.000 €
10 € / mp

Teren 3500 mp strada Jalcau, Radauti (Licitatie ...

Nord-Vest, Rădăuți

3.500 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
2

43.000 €
8.96 € / mp

Teren 4800 mp ideal pentru investit, zona Radau ...

Rădăuți

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

49.000 €
49 € / mp

Teren Zona Franciei | 10 Ari | 49.000 EURO

Central, Rădăuți

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

29.664 €
72 € / mp

Radauti, str. Frincei, suprafata 412 mp, intrav ...

Central, Rădăuți

412 mp
412 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

16.000 €
4 € / mp

Teren de vanzare 40 de ari in Radauti

Central, Rădăuți

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

10.800 €
5.91 € / mp

Teren 1,826mp Radauti / Soseaua Centura Radauti

Central, Rădăuți

1.826 mp
1.826 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

13.800 €
5.98 € / mp

Teren 23 ari Radauti / Soseaua Centura Radauti

Central, Rădăuți

2.308 mp
2.308 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

161.000 €
35 € / mp

Teren intravilan, 4600mp, zona Francei, Radauti

Central, Rădăuți

4.600 mp
4.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

31.500 €
5 € / mp

Teren extravilan Galanesti, 6300 mp

Central, Rădăuți

6.300 mp
6.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

57.000 €
70.54 € / mp

Teren intravilan | Zona Kaufland Radau?i | 808 ...

Central, Rădăuți

808 mp
808 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

250.000 €

Teren intravilan, oportunitate de investitie, 5 ...

Central, Rădăuți

f.s. 220 m
Agenție

1 lună în urmă
1

65.000 €
25 € / mp

Teren intravilan, 2600mp, Arbore

Central, Rădăuți

2.600 mp
2.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

230.000 €
54.76 € / mp

Teren constructii, 4200mp, Radauti

Central, Rădăuți

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

120.000 €
12 € / mp

Teren extravilan, 1 hectar, Volovat

Central, Rădăuți

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

4.000 €
2 € / mp

Teren intravilan Granelor

Central, Rădăuți

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

15.000 €
6.52 € / mp

TEREN EXTRAVILAN | 23 ARI | HORODNIC DE SUS

Central, Rădăuți

2.300 mp
2.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

200.000 €
10 € / mp

COMISION 0% Teren extravilan 20.000 mp deschide ...

Central, Rădăuți

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

80.000 €

Teren extravilan , drumul spre Satu Mare, 20600 ...

Central, Rădăuți

f.s. 60 m
Agenție

2 luni în urmă
4

16.000 €
4.10 € / mp

Teren extravilan | Radau?i zona Jalcau | 3.900 ...

Central, Rădăuți

3.900 mp
3.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

13.500 €
8.68 € / mp

Teren intravilan | 16 ari | Horodnic de Jos zon ...

Central, Rădăuți

1.556 mp
1.556 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

25.000 €
5 € / mp

Teren extravilan | Vicovu de Jos | Pre? 25.000

Central, Rădăuți

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

260.000 €
29.89 € / mp

Teren intravilan, zona Scruntari, 8700mp, 30ml ...

Central, Rădăuți

8.700 mp
8.700 mp teren

Terenuri de vânzare în Rădăuți, Județul Suceava

Rădăuți, o localitate cu o istorie bogată, oferă oportunități excelente pentru investitori și dezvoltatori. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru peisajele pitorești din jur. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 70.000 euro, cu oferte care încep de la 3.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 420.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 29 euro, cu valori ce variază de la 3 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 119 euro/m² pentru cele din zone premium.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 166 de zile, indicând o piață activă.

Rădăuți reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Explorează acum ofertele disponibile și găsește oportunitatea ideală pentru investiția ta!