Proprietar
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 1
Agenție

2 zile în urmă
2

28.140 €

Lot intravilan, 804 mp, vedere panoramica, zona ...

Moroeni

f.s. 30 m
Agenție

5 zile în urmă
2

28.140 €
49.37 € / mp

Lot Intravilan 804 mp Moroeni Vedere panoramica

Moroeni

570 mp
570 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

46.000 €
50.000 €
25.64 € / mp

Teren 1,794mp Moroeni / Strada Lespezi

Moroeni

1.794 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

28.380 €
20 € / mp

Teren 1,419mp Moroeni / DN 71

Moroeni

1.419 mp teren
f.s. 24 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
8

307.000 €
61.40 € / mp

Teren de vanzare - 5000 mp - Peștera Padina

Moroeni

5.000 mp teren
f.s. 62 m
Construcții
2E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

2.500.000 €
50 € / mp

terenuri speciale Padina Busteni, sunt dispuse ...

Moroeni

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

65.000 €
26 € / mp

Vanzare Teren 2500 mp.Moroeni

Moroeni

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

238.000 €
70 € / mp

Teren 3400 MP | Ideal Pentru Construcții | Opo ...

Moroeni

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

130.000 €
130,000.00 € / mp

Teren Moroieni-Padina

Moroeni

1 mp teren
f.s. 97 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
16

618.000 €
10 € / mp

Teren in Moroeni zona Piatra Arsa

Moroeni

61.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

135.000 €
27 € / mp

TEREN | 5000 MP | COTA 1000 | VEDERE PANORAMICA ...

Moroeni

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

36.000 €
39.43 € / mp

Teren | 913 mp | Intravilan | Moroeni | Drumul ...

Moroeni

913 mp
913 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

3 €
0 € / mp

Vand pamant Moroeni

Moroeni

18.452 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

55.356 €
3 € / mp

Vand pamant Moroeni

Moroeni

18.452 mp
18.452 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
2.01 € / mp

Oportunitate de investitie agricola Teren extra ...

Pucheni

La ~5km distanță

29.863 mp
29.863 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

110.230 €
3 € / mp

Oportunitate de investitie agricola Livada de m ...

Pucheni

La ~5km distanță

36.743 mp
36.743 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

2.500.000 €
50 € / mp

Terenuri speciale Padina Busteni, sunt dispuse ...

Pietroșița

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 20 m

Agenție

1 săptămână în urmă
4

61.900 €
15.01 € / mp

Teren intravilan Pietrosita

Pietroșița

La ~5km distanță

4.125 mp
4.125 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

3.900 €

Teren in Glodeni DB- 770 mp - 5,500 E

Glod

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,900 € și 4.500 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

56.000 €
10 € / mp

Teren 5.600 mp – Liniște, Natur&#259 ...

Runcu

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

98.000 €
10 € / mp

Teren 9.800 mp – Investiție ideal&#2 ...

Runcu

La ~5km distanță

9.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

12.000 €
13.57 € / mp

Teren de vanzare, 884 mp, zona Runcu

Runcu

La ~5km distanță

884 mp
884 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

23.999 €
9.78 € / mp

Teren intravilan 2.454 mp cu casa cadou Zona Ru ...

Runcu

La ~5km distanță

2.454 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

20.000 €
4.58 € / mp

Teren de vanzare | Zona montana Runcu | 3.463 m ...

Runcu

La ~5km distanță

4.363 mp
4.363 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

28.000 €
14.26 € / mp

Teren intravilan, deschidere la drum Bezdead, D ...

Runcu

La ~5km distanță

1.964 mp
1.964 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

17.900 €
18.900 €
8.88 € / mp

Teren intravilan 2000 mp Fieni toate utilitatil ...

Costești

La ~10km distanță

2.016 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

13.805 €
11 € / mp

Teren intravilan, Costestii din Vale, Dambovita ...

Costești

La ~10km distanță

1.255 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

51.500 €
33.03 € / mp

Teren Premium 1559 mp, Brebu Manastirei Refugiu ...

Brebu

La ~10km distanță

1.559 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
20

50.000 €
5.49 € / mp

Teren extravilan in Brebu(Pietriceaua)--9104mp- ...

Brebu

La ~10km distanță

9.104 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

12.000 €
11.93 € / mp

Teren de vanzare in Brebu - Raul Doftana

Brebu

La ~10km distanță

1.006 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol

Terenuri de vânzare în Moroeni, Județul Dâmbovița

Moroeni, situat în inima Județului Dâmbovița, este o zonă pitorească, ideală pentru cei care caută să investească în terenuri pentru construcții sau dezvoltări personale. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 238.000 euro, cu oferte ce încep de la 27.000 euro, ceea ce indică o piață de înaltă calitate comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o dimensiune standard de 90 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 50 euro, cu valori variind de la 5 euro/m² până la 1.106 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 23% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 64 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Tipuri de terenuri: Majoritatea terenurilor disponibile sunt de dimensiuni mai mari, cu o mică proporție de terenuri cu 3+ camere.

Moroeni reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare în zone liniștite și pitorești. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum terenurile de vânzare în Moroeni!