Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

44.000 €
52.38 € / mp

Vand teren 840 mp - ultra central Moreni - cu t ...

Central, Moreni

840 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

259.000 €
9.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 26.908 MP | Ieder ...

Central, Moreni

26.908 mp
26.908 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
5

259.000 €
9.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 26.908 MP | Ieder ...

Iedera de Jos

La ~5km distanță

26.908 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

219.000 €
17.31 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 12.650 mp | Ghird ...

Ghirdoveni

La ~5km distanță

12.650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

77.000 €
7 € / mp

Teren Vanzare 11.000 MP Ghirdoveni | Comision 0 ...

Ghirdoveni

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

11.000 €
15.71 € / mp

Teren intravilan

Ghirdoveni

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

259.000 €
9.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 26.908 MP | Ieder ...

Iedera

La ~5km distanță

26.908 mp teren
f.s. 73 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

135.000 €
9 € / mp

Teren extravilan 15.000 mp oportunitate investi ...

Gura Ocniței

La ~10km distanță

15.000 mp
15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

80.000 €
8 € / mp

TEREN PENTRU CONSTRUCTII IN ADANCA , DAMBOVI?A

Gura Ocniței

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

51.600 €
2 € / mp

Loturi de teren Sacueni, Dambovita

Gura Ocniței

La ~10km distanță

25.800 mp
25.800 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

22.500 €
15 € / mp

Teren Intravilan, 1500 mp la Sosea PrincipalaGa ...

Gura Ocniței

La ~10km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

192.800 €
8 € / mp

Teren dn72 Targovi?te -Ploiesti

Gura Ocniței

La ~10km distanță

24.100 mp teren
f.s. 70 m
Agenție

5 luni în urmă
7

800 €
0.32 € / mp

Inchiriez teren intravilan Sacuieni, DN 72

Gura Ocniței

La ~10km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

22.000 €
6.34 € / mp

Teren de vanzare, 3470 mp, zona Ocnita

Ocnița

La ~10km distanță

3.470 mp
3.470 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

21.000 €
11.38 € / mp

Teren intravilan, 1.845 mp, deschidere 13,86 m ...

Ocnița

La ~10km distanță

1.845 mp
1.845 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

24.900 €
13.50 € / mp

Teren in Ocnita

Ocnița

La ~10km distanță

1.845 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

15.000 €
12.000 €
30 € / mp

Vanzare teren intravilan constructii 500 mp Co ...

Ocnița

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

75.000 €
5 € / mp

15000mp/5€

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Extravilan
Agenție

6 luni în urmă
21

50.000 €
50 € / mp

Teren 1000 mp cu Autorizatie valabila de Constr ...

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

233.550 €
135 € / mp

Branesti, Ilfov, teren intravilan 1730 mp

Brănești

La ~10km distanță

1.730 mp
f.s. 16 m
Agenție

3 luni în urmă
6

173.900 €
69.56 € / mp

Branesti vand teren intravilan 2.500 mp, pret 7 ...

Brănești

La ~10km distanță

2.500 mp
f.s. 10 m
Agenție

3 luni în urmă
8

29.000 €
63.04 € / mp

Teren intravilan construibil 460 mp | Branesti ...

Brănești

La ~10km distanță

460 mp
f.s. 9 m
Agenție

1 lună în urmă
9

76.000 €
90.05 € / mp

Branesti, 844 mp, deschidere 25 m, investitie s ...

Brănești

La ~10km distanță

844 mp
f.s. 25 m
Agenție

3 zile în urmă
3

59.900 €

Teren 600 sau 300 mp, Branesti central

Brănești

La ~10km distanță

f.s. 24 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

2.900 €
0.58 € / mp

Teren extravilan Filipestii de Targ, ID: R30387 ...

Filipeștii de Târg

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

30.000 €
13.64 € / mp

Teren intravilan Valea Lunga Cricov, jud Dambov ...

Valea Lungă-Cricov

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

25.000 €
17.86 € / mp

Teren in Razvad intravilan 1400mp cu acces la c ...

Răzvad

La ~10km distanță

1.400 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

11 luni în urmă
1

33.000 €
20 € / mp

Teren de Vanzare in Razvad-Oportunitate Excelen ...

Răzvad

La ~10km distanță

1.650 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

11 luni în urmă
1

60.000 €
51.28 € / mp

Oportunitate de Investitie in Razvad -Teren de ...

Răzvad

La ~10km distanță

1.170 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 luni în urmă
4

136.545 €
15 € / mp

Oportunitate!Teren de vanzare Comuna Razvad, Sa ...

Răzvad

La ~10km distanță

9.103 mp
9.103 mp teren