Investiție Imobiliară: Teren 1947mp d=40m în Posta Calnau BZ la 45.000 neg.

45.000 €
23.11 € / mp

Poşta Câlnău, Judeţul Buzău

Suprafață teren:
1.947 mp
Tip teren:
Pășune

Descriere teren

Investiție Imobiliară: Teren 1947mp d=40m în Posta Calnau BZ la 45.000 neg. Tip imobil: Teren intravilan Localizare: Comuna Posta Calnau Jud. Buzau Suprafata teren: 1947mp Deschidere 39,3 ml la str. Tineretului. Adancime teren 51ml. Utilitati: apa si curent electric. Pret: 45.000 neg. Modalitati de plata: Se accepta credit ipotecar si se ofera consultanta gratuita in vederea obtinerii acestuia sau numerar. Situatie juridica a imobilului: Acte pregatite pentru vanzare. Proprietatea se vinde in exclusivitate de catre Agentia Imobiliara Prima Casa Buzau
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1527617
Suprafață teren: 1.947 mp
Tip teren: Pășune
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 40 m

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Asfaltate

Proprietăți similare

Teren intravilan de 2192 mp, în Căpățânești
49.000 €
Județul Buzău, Căpățânești
2.192 mp teren
Teren de 1400 mp, în Stâlpu
45.222 €
Județul Buzău, Stâlpu
1.400 mp teren
Teren de 9500 mp, în Merei
45.000 €
Județul Buzău, Merei
9.500 mp teren
Teren de 7000 mp, în Merei
49.000 €
Județul Buzău, Merei
7.000 mp teren
Teren de 3580 mp, în Smeeni
42.000 €
Județul Buzău, Smeeni
3.580 mp teren
Teren de 700 mp, în Gura Siriului
45.000 €
Județul Buzău, Gura Siriului
700 mp teren
Teren de 701 mp, în Vernești
45.000 €
Județul Buzău, Vernești
701 mp teren
Teren intravilan de 3580 mp, în Călțuna