Teren de 2036 mp, în Plopșoru

10.000 €
4.91 € / mp

Plopşoru, Judeţul Giurgiu

Suprafață teren:
2.036 mp

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare, 2036 Mp ID anun? : 1770458367
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1664638
Suprafață teren: 2.036 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 2200 mp, în Iepurești
10.000 €
Județul Giurgiu, Iepurești
2.200 mp teren
Teren de 10000 mp, în Adunații-Copăceni
9.820 €
Județul Giurgiu, Adunații-Copăceni
10.000 mp teren
Teren de 2200 mp, în Valter Mărăcineanu
11.000 €
Județul Giurgiu, Valter Mărăcineanu
2.200 mp teren
Teren de 500 mp, în Varlaam
10.000 €
Județul Giurgiu, Varlaam
500 mp teren
Teren de 1165 mp, în Ghimpați
10.000 €
Județul Giurgiu, Ghimpați
1.165 mp teren
Teren de 30000 mp, în Brăniștari
10.000 €
Județul Giurgiu, Brăniștari
30.000 mp teren
Teren de 500 mp, în Iepurești
11.000 €
Județul Giurgiu, Iepurești
500 mp teren
Teren de 2200 mp, în Iepurești
11.000 €
Județul Giurgiu, Iepurești
2.200 mp teren
Teren de 9500 mp, în Central
9.500 €
Județul Giurgiu, Mihăilești
9.500 mp teren