Teren 16.000 mp deschidere Centura Est Ploiesti

60.000 €
3.75 € / mp

Est, Ploieşti

Suprafață teren:
16.000 mp

Descriere teren

Ploiesti - Centura Est -com Berceni , teren de vanzare avand o suprafata de 16000 mp si deschiderea de 35 ml la Centura. Terenul este pretabil hala industriala depozit etc.Pret vanzare 60000 euro.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1649156
Suprafață teren: 16.000 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Tache Ionescu
Mijloace transport aprox. 148 m
transport
Statia Galerii
Mijloace transport aprox. 218 m
transport
(type name here)
Mijloace transport aprox. 251 m
transport
Coreco
Mijloace transport aprox. 412 m
Școală
education
Liceul Economic
Învățământ aprox. 411 m
education
Colegiul Mihai Viteazu
Învățământ aprox. 562 m
education
Liceul Caragiale
Învățământ aprox. 735 m
education
Spiru Haret
Învățământ aprox. 754 m
Recreere
restaurants
Tres Olivos
Restaurante aprox. 146 m
shopping
Carrefour Express
Supermarket/Mall aprox. 158 m
parks
Parc
Recreere aprox. 190 m
shopping
MERCUR MALL
Supermarket/Mall aprox. 386 m

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Central
61.000 €
Ploiești, Central
1.000 mp teren
Teren în Vest
60.000 €
Ploiești, Vest
Teren în Hipodrom
55.000 €
Ploiești, Hipodrom
Teren de 2714 mp, în Dâmbu
61.900 €
Județul Prahova, Dâmbu
2.714 mp teren
Teren de 2501 mp, în Central
62.525 €
Ploiești, Central
2.501 mp teren
Teren de 10000 mp, în Vest
60.000 €
Ploiești, Vest
10.000 mp teren
Teren de 700 mp, în Central
60.000 €
Ploiești, Central