Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
6

22.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare - Bereasca (vizavi Gama)

Bereasca, Ploiești

440 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

29.900 €
5.15 € / mp

TEREN EXTRAVILAN AGRICOL

Bereasca, Ploiești

5.808 mp
5.808 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
2

244.800 €
48 € / mp

Bariera Bucov - intravilan 5100mp, d-26mp - 48 ...

Bereasca, Ploiești

5.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.500 €
8.33 € / mp

inchiriem hala 300mp pe teren 5200mp, dn1 A, in ...

Bereasca, Ploiești

300 mp
5.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

22.000 €
49.55 € / mp

Teren intravilan Ploiesti-Zona Bariera Bucov

Poștei - Bucov, Ploiești

La ~5km distanță

444 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
14

65.000 €
48.80 € / mp

Teren intravilan Ploiesti-Zona Bariera Bucov

Poștei - Bucov, Ploiești

La ~5km distanță

1.332 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

2.000.000 €
200 € / mp

Vanzare teren Cartier Albert

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

300.000 €
60 € / mp

Teren intravilan de vânzare

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.114.500 €
1.108.880 €
113.62 € / mp

Teren parc Municipal Ploiești Vest

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

9.809 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

53.000 €
225.53 € / mp

De vânzare teren 235 mp – Ploiesti, Zona M ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

235 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

30.900 €
11.83 € / mp

Vanzare teren intravilan, industrial, in Ploies ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

2.613 mp
2.613 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

275.000 €
37.82 € / mp

Teren intravilan in Ploiesti

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

7.272 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

165.000 €
380.18 € / mp

VIGAFON - Teren intravilan Mihai Bravu-Lidl

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

434 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
38

9.664.900 €
175 € / mp

Platformă Industrială cu Cale Ferată si Infrast ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

55.228 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
5

73.900 €
9.68 € / mp

Teren industrial 7633m2 , Ploiesti , Mihai Brav ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

7.633 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
3

45.000 €
300 € / mp

Mall AFI - teren intravilan 150mp - 45000 euro

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

150.000 €
295.28 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare Teren Zona Gheorghe ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

508 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

160.000 €
300.75 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan zon ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

532 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

85.000 €
170 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan zon ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

85.000 €
170 € / mp

De vanzare teren intravilan central in Ploiesti ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

400.000 €
202.02 € / mp

Teren de vanzare, 1980 mp, zona Dorobantu Resid ...

Dorobanțul, Ploiești

La ~5km distanță

1.980 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
3

192.000 €
12 € / mp

Teren 16.000 mp deschidere Centura Est Ploiesti

Exterior Est, Ploiești

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

461.400 €
30 € / mp

Teren intravilan, localitatea Gageni-Prahova.

Nord, Ploiești

La ~5km distanță

15.380 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

887.520 €
14.52 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Exterior Sud, ...

Exterior Sud, Ploiești

La ~5km distanță

61.124 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

412.200 €
450 € / mp

Oportunitate investitie! Ultracentral, Teren in ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

916 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

285.000 €
19 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare Teren Intravilan zon ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

15.000 mp teren
f.s. 46.490001678467 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

250.000 €
144.43 € / mp

Royal Imobiliare - vanzari terenuri zona Centra ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

1.731 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

384.000 €
39.83 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare Teren Intravilan zon ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

9.640 mp teren
f.s. 45 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

911.795 €
84.70 € / mp

Vand teren Paulesti Ploiesti 10.765mp 34 ml

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

10.765 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

580.000 €
50 € / mp

Se vinde teren intravilan arabil zona Jumbo pr ...

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Intravilan
Agricol