Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
2

70.000 €
254.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

275 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

149.900 €
380.46 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

394 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

399.000 €
386.25 € / mp

Teren intravian 1033 mp, str. Cantacuzino

Cantacuzino, Ploiești

1.033 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
2

120.000 €
230.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

521 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
350 € / mp

Royal Imobiliare - Oportunitate investitie

Cantacuzino, Ploiești

300 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

7 luni în urmă
15

410.000 €
396.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 1.033 ...

Cantacuzino, Ploiești

1.033 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

229.800 €
300 € / mp

Teren intravilan

Malu Roșu, Ploiești

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
1

1.716.000 €
130 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

13.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

9.500.000 €

TEREN BULEVARDUL REPUBLICII//ZONA ALBERT

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

f.s. 80 m

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

1.169.268 €
139 € / mp

TEREN COMERCIAL DE EXCEPȚIE POZIȚIE STRATEGICĂ ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

8.412 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

84.900 €
119.07 € / mp

Teren intravilan, in Ploiesti, zona Albert.

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

713 mp
713 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.625.000 €
150 € / mp

Ploiesti zona Albert

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

17.500 mp
17.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

43.825.800 €
200 € / mp

Teren Zona de nord - Carino – dezvoltare rezide ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

219.129 mp teren
f.s. 220 m
Construcții
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
1

3.220.500 €
95 € / mp

Teren intravilan cu destinatie comercial, langa ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

33.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

1.040.100 €
100 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Albert, 10401 ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

10.401 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

9.500.000 €
208.79 € / mp

TEREN BULEVARDUL REPUBLICII//ZONA ALBERT

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

45.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă

460.000 €
149.84 € / mp

teren intravilan 3070 mp Albert

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

3.070 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

3.729.000 €
110 € / mp

ALBERT-intravilan 33900mp, d-81ml,la centura - ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

33.900 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

139.000 €
144.000 €
363.87 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona P-ta Mihai Vi ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

382 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

110.000 €
445.34 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona P-ta Mihai Vi ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

247 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

170.000 €
190.000 €
425 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona P-ta Mihai Vi ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

240.000 €
297.77 € / mp

TEREN INTRAVILAN PLOIESTI CENTRU

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

806 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

240.000 €
298.51 € / mp

Teren Marasesti

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

804 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

100.000 €
205.76 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren zona Marasesti

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

486 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

120.000 €
266.67 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Transilvaniei ...

Transilvaniei, Ploiești

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

85.000 €
170 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan zon ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

85.000 €
170 € / mp

De vanzare teren intravilan central in Ploiesti ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

45.000 €
300 € / mp

Mall AFI - teren intravilan 150mp - 45000 euro

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

160.000 €
300.75 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan zon ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

532 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

150.000 €
295.28 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare Teren Zona Gheorghe ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

508 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Cantacuzino, Ploiești

Cantacuzino, o zonă liniștită din Ploiești, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Această localitate beneficiază de accesibilitate bună și un mediu plăcut, ideal pentru dezvoltări rezidențiale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 350.000 euro, cu oferte care încep de la 96.000 euro și ajung până la 410.000 euro, ceea ce indică o zonă de înaltă clasă în comparație cu media națională de 100.489 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 10% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce poate fi un avantaj pentru investitori.
  • Dimensiuni și prețuri: Prețul mediu pe metru pătrat este de 386 euro, cu valori variind între 233 euro/m² și 424 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 94 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Cantacuzino, Ploiești, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile de investiție? Verifică acum terenurile disponibile în Cantacuzino!