2 săptămâni în urmă
1
- Proprietar
- Comision 0%
Teren intravilan Platare?ti - proprietar 1568mp.
18.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
11.48 €
/ mp
Plătăreşti, Judeţul Călăraşi
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren de vanzare in jud. Calarasi, Plataresti la 15 km de Bucuresti, terenul a devenit intravilan are suprafara de 1568 mp, deschidere 31 mp, drum asfaltat, strada Primaverii, cadastru+intabulare, actele la zi. Direct Proprietar.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1585846
Suprafață teren:
1.568 mp
Front stradal:
31 m