Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

35.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 1000 mp la șoseaua principală ...

Cuza Vodă

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

1.850.000 €
14.80 € / mp

Teren Intravilan, 12,5 HA-Super Proiect aprobat ...

Cuza Vodă

125.000 mp
125.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

35.000 €
29.99 € / mp

Teren intravilan comuna cuza voda sat calarasii ...

Cuza Vodă

1.167 mp
1.167 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
2

100.000 €
10 € / mp

Vanzare teren extravilan Cuza-Voda, Calarasi

Cuza Vodă

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

1.500.000 €
12 € / mp

Teren Judetul Calarasi- Cuza Voda

Cuza Vodă

42 m

125.000 mp
125.000 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 1,500,000 € și 1.875.000 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

1.494.828 €
12 € / mp

Vand Teren Intravilan la DN3, Cuza Voda, Calara ...

Ceacu

La ~5km distanță

124.569 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

1.850.000 €
80.000 €
14.80 € / mp

Teren Intravilan, 12,5 HA-Super Proiect aprobat ...

Ceacu

La ~5km distanță

125.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1.005.400 €
1.000.000 €
200 € / mp

Teren intravilan Călărași

2 Moldoveni, Călărași

La ~10km distanță

5.027 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

60.000 €
70.070 €
234.38 € / mp

Teren de vânzare +anexă în zonă urbană, utilită ...

Farfuria, Călărași

La ~10km distanță

265 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

228.000 €
18.84 € / mp

Teren de vanzare pe VARIANTA ZONA FABRICA DE ZA ...

Periferie, Călărași

La ~10km distanță

12.099 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
1

22.600 €
22.60 € / mp

TEREN DE VANZARE

Obor, Călărași

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

228.000 €
18.84 € / mp

TEREN DE VANZARE pe VARIANTA ZONA FABRICA DE ZA ...

Central, Călărași

La ~10km distanță

12.099 mp teren
f.s. 71 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

76.600 €
25 € / mp

Teren DN3. zona Piscicola

Central, Călărași

La ~10km distanță

3.064 mp teren
f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

300 €
0.30 € / mp

Arendez si cumpar teren agricol

Central, Călărași

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

22.600 €
22.60 € / mp

TEREN DE VANZARE IN CALARASI ZONA OBOR

Obor, Călărași

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

824 €
0.54 € / mp

Teren extravilan- Loc. Ileana, jud. Calarasi

Central, Călărași

La ~10km distanță

1.535 mp
1.535 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

225.000 €
45 € / mp

Teren intravilan municipiul Calarasi

Central, Călărași

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

1.638 €
3.273 €
0.09 € / mp

Cota de 1/4 din teren extravilan-Comuna Jegalia ...

Central, Călărași

La ~10km distanță

17.687 mp
17.687 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.400.000 €
20 € / mp

Vanzare teren intravilan -7 ha comod partajabil ...

Nord, Călărași

La ~10km distanță

70.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

134.000 €
89.33 € / mp

TEREN DE VANZARE IN CARTIER TINERI

Nord, Călărași

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

148.000 €
98.67 € / mp

TEREN DE VANZARE IN CARTIER TINERI

Cărămidari, Călărași

La ~10km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

134.000 €

TEREN DE VANZARE IN CARTIER TINERI

Central, Călărași

La ~10km distanță

f.s. 20 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

45.000 €
45 € / mp

Vand teren intravilan in Municipiul Calarasi in ...

Central, Călărași

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

342 €
0.34 € / mp

cota 1/2 din teren extravilan-Loc. Dor Marunt, ...

Central, Călărași

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

3.758 €
3.76 € / mp

Teren extravilan, Loc Dor Marunt, Jud. Calarasi

Central, Călărași

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

22.000 €
23.50 € / mp

Teren de Vanzare / Fundulea / Calarasi / Supraf ...

Central, Călărași

La ~10km distanță

936 mp
936 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

23.200 €
29 € / mp

Teren de vanzare casa Cuza Voda Calarasii Vechi ...

Livada, Călărași

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

33.000 €
35.000 €
33 € / mp

Vand teren intravilan cu deschidere la apa, asf ...

Central, Călărași

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

65.000 €
3.94 € / mp

Ferma de vanzare..

Nord-Vest, Călărași

La ~10km distanță

2 camere
16.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

30.000 €
500 € / mp

Teren intravilan curti constructii in apropiere ...

Central, Călărași

La ~10km distanță

182 mp teren
Construcții