Proprietar
Proprietăți unice: 16
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

35.000 €
38.89 € / mp

Loc de casă Fundeni (Frunzănești)

Fundeni

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

39.900 €
3.99 € / mp

🔥 Teren extravilan ~1 hectar – Fundeni Frunzăn ...

Fundeni

10.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

49.900 €
49.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare 1000 mp – Fundeni-F ...

Fundeni

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

292.820 €
242.000 €
14.64 € / mp

Teren intravilan 20.000 mp – Comuna Fundeni

Fundeni

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

220.013 €
25.13 € / mp

Proprietate generoasă în sat Fundeni, comuna Fu ...

Fundeni

8.755 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

599.000 €
1.22 € / mp

HUB Energetic & Agricol: 50 Ha Compacte | Direc ...

Fundeni

492.108 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.384.280 €
15.00 € / mp

FUNDENi-Oportunitate Majoră de Investiție: 92 2 ...

Fundeni

92.286 mp teren
f.s. 149 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

126.000 €
28 € / mp

Fundeni- Frunzănești, deschidere la l ...

Fundeni

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

41.900 €
24.65 € / mp

Vanzare lot de teren 1700 mp in apropriere de l ...

Fundeni

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

41.900 €
24.65 € / mp

Vanzare lot de teren 1700 mp in apropriere de l ...

Fundeni

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

59.000 €
0.01 € / mp

Vand Teren 1200m2 + Casa ! Fundeni Calarasi / O ...

Fundeni

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

26.000 €
36.11 € / mp

Teren vanzare Com. Fundeni, Jud. Calarasi

Fundeni

720 mp
720 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

22.000 €
23.06 € / mp

Vanzare teren intravilan Cernica_Tanganu, lot 9 ...

Fundeni

954 mp
954 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
14

1.680.000 €
40 € / mp

TEREN INDUSTRIAL 42.000 MP - FUNDENI - A2 PUZ A ...

Fundeni

42.000 mp
42.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

35.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare Fundeni, la doar 10 minute de ...

Fundeni

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

23.500 €
23.50 € / mp

Oferta Teren de vinzare

Fundeni

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
7

609.840 €
60 € / mp

Vanzare Teren pentru dezvoltare mixta acces A0, ...

Vadu Anei

La ~5km distanță

10.164 mp teren
f.s. 161 m
Agenție

3 luni în urmă
7

43.000 €
100.47 € / mp

11 Loturi Teren Intravilan | 430 mp / lot | Acc ...

Vadu Anei

La ~5km distanță

428,99 mp teren
f.s. 19.309999465942 m
Construcții
Intravilan
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 43,000 € și 48.000 €
Agenție

5 luni în urmă
4

42.000 €
82.84 € / mp

11 loturi de 507 mp (cota drum inclusa) – Strad ...

Vadu Anei

La ~5km distanță

507 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

47.424 €
76 € / mp

Teren intravilan 624mp la preț de 600mp !!!

Vadu Anei

La ~5km distanță

624 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

139.500 €
75 € / mp

Vand teren intravilan intre case

Vadu Anei

La ~5km distanță

1.860 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

38.520 €
30 € / mp

Teren deosebit 1.284 m2 Branesti/Vadu Anei cu a ...

Vadu Anei

La ~5km distanță

1.284 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

63.800 €
100.95 € / mp

Vand teren intravilan supraf 638 mp com Branest ...

Vadu Anei

La ~5km distanță

632 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

69.000 €
153.33 € / mp

Oportunitate unica !!!

Vadu Anei

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

450.000 €
43.27 € / mp

Teren de vanzare Vadu Anei - Ilfov

Vadu Anei

La ~5km distanță

10.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

599.000 €
1.22 € / mp

HUB Energetic & Agricol: 50 Ha Compacte | Direc ...

Plătărești

La ~5km distanță

492.108 mp
492.108 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

36.000 €

Vand teren arabil extravilan 4 ha

Plătărești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

18.000 €
11.48 € / mp

Teren intravilan Platare?ti - proprietar 1568mp ...

Plătărești

La ~5km distanță

1.568 mp
1.568 mp teren
f.s. 31 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

36.000 €
0.90 € / mp

Vand teren arabil extravilan 4 ha

Plătărești

La ~5km distanță

40.000 mp
40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

25.000 €
51.44 € / mp

Teren intravilan cu construcție

Podu Pitarului

La ~5km distanță

486 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Fundeni, Județul Călărași

Fundeni, situat în Județul Călărași, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori, având un potențial de creștere economică. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 270.000 euro, cu oferte care încep de la 34.000 euro, ceea ce indică o accesibilitate ridicată comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 1.750.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 25 euro, cu valori variind între 1 euro/m² și 50 euro/m².
  • Oferte accesibile: Aproximativ 23% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Fundeni o opțiune atractivă pentru cei care caută terenuri la prețuri rezonabile.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 157 de zile, ceea ce sugerează o piață activă, dar cu o competiție moderată.

Fundeni reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, având un mix de prețuri și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile în această zonă? Nu rata ocazia de a investi în viitorul tău!