Teren extravilan 10000 mp, com Panatau

7.500 €
0.75 € / mp

Pănătău, Judeţul Buzău

Suprafață teren:
10.000 mp

Descriere teren

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE:1. Beneficii oferite de zona:Comuna Panatau, sat Sibiciu de Jos, judetul Buzau ;Distanta de 2 km de orasul Patarlagele ;Zona deosebita,VERDE, dealuri, peisaj frumos, aer curat; 2. Beneficii tehnice ale ofertei:Teren extravilan cu suprafata de 10000 mp (1 ha) compusa din 2 loturi (8000 mp + 2000 mp) situate pe raza comunei Panatau, judetul Buzau;Loturile de teren se pot vinde si separat !Pret negociabil !Detalii la telefon ! 3. Situatia juridica:Liber de sarcini;Documentatie cadastrala; ID ACTIV IMOB: CASA te bucuri!!! 229966
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 28 Aprilie 2026 ID anunț: 1545740
Suprafață teren: 10.000 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 1282 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1313 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1443 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1504 m

Proprietăți similare

Teren de 4100 mp, în Rușavăț
8.200 €
Județul Buzău, Rușavăț
4.100 mp teren
Teren de 32000 mp, în
7.500 €
Județul Buzău, C.A. Rosetti
32.000 mp teren
Teren de 9999 mp, în Stâlpu
7.806 €
Județul Buzău, Stâlpu
9.999 mp teren
Teren de 9998 mp, în Stâlpu
7.806 €
Județul Buzău, Stâlpu
9.998 mp teren