Teren 2000mp, Zona Renasterii

147.000 €
71.26 € / mp

Gării, Oradea

Suprafață teren:
2.063 mp

Descriere teren

Anunt de Vanzare Teren Suprafata: 2063 mp Documente: Carte Funciara (CF) si Plan de Amplasament Locatie: Zona Garii Front Stradal: 25 metri Utilitati: Disponibile in zona Descriere: Oportunitate excelenta pentru investitie! Vand teren de 2063 mp situat in zona garii, ideal pentru diverse proiecte rezidentiale sau comerciale. Terenul beneficiaza de un front stradal generos de 25 de metri, facilitand accesul si dezvoltarea. Documentatia este completa, cu Carte Funciara si Plan de Amplasament disponibile. Utilitatile sunt la indemana, asigurand toate conditiile necesare pentru constructie. Nu ratati sansa de a achizitiona acest teren deosebit intr-o locatie strategica! Cod oferta / ID BLITZ: P128130 Id intern: P128130
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Februarie 2026 ID anunț: 572329
Suprafață teren: 2.063 mp
Front stradal: 25 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Cetatii
Mijloace transport aprox. 136 m
transport
Casa de Cultura
Mijloace transport aprox. 261 m
transport
Emanuil Gojdu
Mijloace transport aprox. 452 m
transport
Muntele Gaina
Mijloace transport aprox. 474 m
Școală
education
Scoala Generala
Învățământ aprox. 1153 m
education
Colegiul National Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 1377 m
education
Partenie Cosma
Învățământ aprox. 1407 m
education
Scoala Sportiva
Învățământ aprox. 1516 m
Recreere
restaurants
Subway Sandwiches
Restaurante aprox. 168 m
shopping
Oradea Plaza
Supermarket/Mall aprox. 185 m