Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
6

93.500 €
111.71 € / mp

Teren intravilan 837 mp Calea Bihorului Oradea

Gării, Oradea

837 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

48.000 €
57.83 € / mp

Teren Intravilan - Oradea

Gării, Oradea

830 mp teren
f.s. 18 m
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 48,000 € și 60.000 €
Agenție

Mai mult de un an
2

147.000 €
71.26 € / mp

Teren 2000mp, Zona Renasterii

Gării, Oradea

2.063 mp teren
f.s. 25 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

48.500 €
55.05 € / mp

RECO Teren intravilan in Oradea str Beldiceanu ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

881 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 48,500 € și 54.100 €
Agenție

10 luni în urmă
2

43.600 €
56.55 € / mp

RECO Teren intravian in Oradea Str Beldiceanu 7 ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

771 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
2

53.500 €
62.94 € / mp

RECO Teren intravilat Paleu 850mp strada Prunil ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

850 mp teren
f.s. 48 m

Agenție

5 luni în urmă
10

1.552.750 €
250 € / mp

De vanzare teren intravilan in Oncea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

6.211 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

6 luni în urmă
4

337.000 €
44.96 € / mp

Vânzare- Teren Extravilan- 7496 MP , Calea ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

7.496 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

4.068.250 €
250 € / mp

Teren pretabil pentru dezvoltare imobiliara de ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

16.273 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

112.080 €
120 € / mp

Parcele de teren de vanzare, zona platou Oncea, ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

934 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

2.000.000 €
79.25 € / mp

25.000 Mp. teren intravilan - cartierul ONCEA - ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

25.237 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

98.000 €
13.61 € / mp

Teren intravilan , zona Oncea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
18

2.515.500 €
250 € / mp

Teren intravilan in Oncea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

10.062 mp teren
f.s. 50 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

220.000 €
34.53 € / mp

TEREN dublu front Oradea Str.Vantului-Paleu

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

6.372 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
9

75.000 €
103.59 € / mp

RECO . TEREN INTRAVILAN ONCEA

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

724 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

109.446 €
29 € / mp

Antony Estate | Teren intravilan, de vanzare - ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

3.774 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

110.000 €
137.50 € / mp

Teren intravilan IZVORULUI Grigorescu

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

58.000 €
68.97 € / mp

Vindem parcela teren intravilan de 841 mp in On ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

841 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

105.000 €
150 € / mp

Teren 700 mp, platu Oncea, dublu front stradal

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

170.000 €
173.65 € / mp

Teren 979mp, zona Oncea-platou, dublu front str ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

979 mp
979 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

115.800 €
118.77 € / mp

Teren intravilan de 975 mp pe str. Piersicilor

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

975 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

33.500 €
55.83 € / mp

Teren Panoramic Superb, Paleu, Intravilan, 600- ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

159.800 €
101.91 € / mp

Teren intravilan Oradea Oncea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

1.568 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan
Agenție

4 luni în urmă
2

89.800 €
95.74 € / mp

Teren intravilan in zona de dealuri

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

938 mp
938 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

212.800 €
85.12 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitățile Oncea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

212.800 €
85.12 € / mp

Teren intravilan cu toate utilita?ile Oncea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

89.000 €
25.69 € / mp

RECO Teren intravilan in zona Oncea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

3.464 mp teren
f.s. 28 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

98.000 €
98 € / mp

Teren intravilan pentru construcții

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

429.800 €
140.73 € / mp

TEREN INTRAVILAN ONCEA 3000MP

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

3.054 mp
3.054 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

48.500 €
97.39 € / mp

RECO Teren intravilan in Oncea, str. Prunilor

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

498 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan