Proprietar
Proprietăți unice: 26
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
8

130 €
0.01 € / mp

Teren intravilan parcelabil

Iorga, Oradea

14.400 mp
14.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
52.04 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1153 mp, zona Iorg ...

Iorga, Oradea

1.153 mp
1.153 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

50.000 €
80 € / mp

Teren intravilan Oradea

Iorga, Oradea

625 mp
625 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

225 €
0.17 € / mp

Teren cu proiect reziden?ial Oradea

Iorga, Oradea

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

69.500 €
57.92 € / mp

Vanzare teren intravilan 1,200mp Oradea, zona D ...

Iorga, Oradea

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

37.000 €
61.67 € / mp

RECO Teren Saldabagiu de Munte, la 5 minute de ...

Iorga, Oradea

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

399.000 €
70.25 € / mp

Teren intravilan pentru dezvoltare rezidentiala ...

Iorga, Oradea

5.680 mp
5.680 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

235.000 €
97.92 € / mp

Teren pe deal | 2400 mp

Iorga, Oradea

2.400 mp
2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

71.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 710mp, dealurile Oradiei, Coli ...

Iorga, Oradea

710 mp
710 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

54.900 €
61 € / mp

Teren construibil cu utilitati Saldabagiu de Mu ...

Iorga, Oradea

900 mp
900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

39.800 €
35.54 € / mp

Teren Intravilan, Nicolae Beldiceanu

Iorga, Oradea

1.120 mp
1.120 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

49.800 €
44.91 € / mp

Teren Intravilan, Nicolae Beldiceanu

Iorga, Oradea

1.109 mp
1.109 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

19.900 €
35.99 € / mp
23.000 €

RECO Teren intravilan in Paleu cu dublu front g ...

Iorga, Oradea

553 mp
553 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

61.000 €
66.67 € / mp

Teren intravilan 915 mp dublu front strada Vant ...

Iorga, Oradea

915 mp
915 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

95.800 €
191.60 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile zona Gari ...

Iorga, Oradea

500 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 95,800 € și 114.800 €
Agenție

3 luni în urmă
2

220.000 €
100 € / mp

Oportunitate imobiliara teren intravilan in Ora ...

Iorga, Oradea

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

54.800 €
64.47 € / mp
46.800 €

Parcele cu Puz si utilitati Saldabagiu de Munte

Iorga, Oradea

850 mp
850 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

54.000 €
60 € / mp

Teren intravilan zona Oncea cu utilita?i

Iorga, Oradea

900 mp
900 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

73.500 €
101.38 € / mp

DE VANZARE- Teren intravilan- strada Piersicilo ...

Iorga, Oradea

725 mp
725 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

189.000 €
24.87 € / mp

Teren intravilan langa lacul Hanul Pescarilor

Iorga, Oradea

7.600 mp
7.600 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

33.800 €
50.60 € / mp

Teren intravilan lacul Hanul Pescarilor

Iorga, Oradea

668 mp
668 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

44.850 €
50 € / mp

Teren intravilan de colt langa Hanul Pescarilor

Iorga, Oradea

897 mp
897 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

112.800 €
210.45 € / mp

Parcela teren intravilan cu toate utilitatile i ...

Iorga, Oradea

536 mp
536 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

238.000 €
30.13 € / mp

Teren Saldabagiu de Munte langa Hanul Pescarilo ...

Iorga, Oradea

7.900 mp
7.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

680.000 €
25.58 € / mp

Teren Saldabagiu de Munte cu vedere spre lac

Iorga, Oradea

26.587 mp
26.587 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

65.000 €
90.15 € / mp

Teren intravilan,cu PUZ,Oncea,str. Piersicilor, ...

Iorga, Oradea

721 mp
721 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

109.446 €
29 € / mp

Antony Estate | Teren intravilan, de vanzare - ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

3.774 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

220.000 €
34.53 € / mp

TEREN dublu front Oradea Str.Vantului-Paleu

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

6.372 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
9

75.000 €
103.59 € / mp

RECO . TEREN INTRAVILAN ONCEA

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

724 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

98.000 €
13.61 € / mp

Teren intravilan , zona Oncea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

7.200 mp teren