Azi
1
- Proprietar
- Comision 0%
De vinzare casuta teren si lemne de 4700mp in com Oncesti Maramures
16.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
3.51 €
/ mp
Onceşti, Judeţul Maramureş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren cu padure de vinzare de 4700mp are drum se pote face casa de vacanta sunt lemne de stejar borcut aprope teren estravilan ID anun? : 1586954901
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1656261
Suprafață teren:
4.700 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Oncești
- Terenuri de vânzare în Baia Mare
- Terenuri de vânzare în Tăuții-Măgherăuș
- Terenuri de vânzare în Recea
- Terenuri de vânzare în Baia Sprie
- Terenuri de vânzare în Dumbrăvița
- Terenuri de vânzare în Sighetu Marmației
- Terenuri de vânzare în Șomcuta Mare
- Terenuri de vânzare în Coltău
- Terenuri de vânzare în Mocira
- Terenuri de vânzare în Copalnic
- Terenuri de vânzare în Coaș