Teren intravilan pentru dezvoltare Le?, Bihor, Gaminvest, V4506

121.500 €
23.99 € / mp

Nojorid, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
5.064 mp

Descriere teren

Gaminvest propune spre vanzare in exclusivitate teren intravilan ideal pentru dezvoltare imobiliara, situat in localitatea Les, BihorSuprafata totala a terenului este de 5064 mp, cu un front stradalde 31 metri liniari. Terenul este potrivit pentru parcelare si constructia unui ansamblu rezidential de case.Utilitatile disponibile la fata locului: apa, curent electric. Strada este pietruitaZona este in plina dezvoltare, infrastructura rutiera viitoare va facilita accesul in zona.Pretul propus de proprietar este de 24 euro/mp, negociabil.Agentia nu percepe comision de la cumparator!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1466601
Suprafață teren: 5.064 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 8690 mp, în Nojorid
130.350 €
Județul Bihor, Nojorid
8.690 mp teren
Teren de 4600 mp, în Gepiu
130.000 €
Județul Bihor, Gepiu
4.600 mp teren
Teren intravilan de 2414 mp, în Dealuri Oradea
125.000 €
Oradea, Dealuri Oradea
2.414 mp teren
Construcții
Teren în Decebal
120.000 €
Oradea, Decebal
Teren de 5000 mp, în Nojorid
115.000 €
Județul Bihor, Nojorid
5.000 mp teren
Teren de 7300 mp, în Păulești
109.500 €
Județul Bihor, Păulești
7.300 mp teren
Teren de 2633 mp, în Paleu
120.000 €
Județul Bihor, Paleu
2.633 mp teren
Teren de 11500 mp, în Gepiu
115.000 €
Județul Bihor, Gepiu
11.500 mp teren
Teren de 1946 mp, în Nojorid
126.490 €
Județul Bihor, Nojorid
1.946 mp teren