Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
6

7.000 €
1 € / mp

Inchiriez 70 Ari de teren pentru panouri fotovo ...

Hidiș

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

70.000 €
110.000 €
6.60 € / mp

Teren Hidi?elul de Sus | 10.600 mp | Ideal inve ...

Hidiș

10.600 mp
10.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

13.000 €
26 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 500 mp , Hidi ...

Hidiș

500 mp
500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
2

54.496 €
13 € / mp

Teren intravilan pentru cabana cu pomi fructife ...

Hidiș

4.192 mp
4.192 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

96.500 €
22.10 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 4300 MP | HIDISELUL DE SUS | ...

Hidiș

4.367 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

Mai mult de un an
8

45.000 €
31.03 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Hidiselu de Jos, ...

Hidiș

1.450 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
5

28.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan cu livada in Santelec 11 euro/ ...

Hidiș

2.450 mp
2.450 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

42.900 €
39 € / mp

Teren intravilan Hidiselul de Sus

Hidiș

1.100 mp teren
f.s. 15 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
4

8.900 €
5.50 € / mp

RECO Teren Extravilan Bratesti

Brătești

La ~5km distanță

1.617 mp teren
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

724.500 €
69 € / mp

Teren Dumbravita de Codru

Dumbrăvița

La ~10km distanță

10.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

250.000 €
94.16 € / mp

Teren si Constructie de Vanzare, la 40 km de Or ...

Dobrești

La ~10km distanță

2.655 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

156.000 €
65 € / mp

Teren in Dobresti

Dobrești

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

6.000 €
0.74 € / mp

Teren 8114 mp lupoaia holod livada cf+topo acce ...

Holod

La ~10km distanță

8.114 mp
8.114 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.200 €
0.83 € / mp

Teren de vanzare la drumul Holod - Ginta

Holod

La ~10km distanță

8.632 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

17.000 €
2.40 € / mp

RECO Teren intravilan in Ceica Bihor

Ceica

La ~10km distanță

7.089 mp teren
f.s. 25 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
2

9.900 €
16.50 € / mp

teren de vanzare

Ceica

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

18.000 €
1.91 € / mp

Teren zona turistica Rosia

Roșia

La ~10km distanță

9.409 mp teren
f.s. 80 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

39.000 €
21.50 € / mp

Proprietate de vacanta, pensiune si pastravarie

Roșia

La ~10km distanță

1.814 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

49.000 €
4.08 € / mp

Teren intravilan Rosia, 12 000 mp, cu proiect a ...

Roșia

La ~10km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

23.000 €
3.74 € / mp

Reco, Teren Rosia

Roșia

La ~10km distanță

6.149 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

17.500 €
1.74 € / mp

Oportunitate turistică în comuna Roșia 10.059 m ...

Roșia

La ~10km distanță

10.059 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
6

78.000 €
15 € / mp

Teren intravilan Rosia

Roșia

La ~10km distanță

5.200 mp
5.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

19.000 €
1.89 € / mp

Teren cu panoramă fabuloasă, 10.059 mp, Roșia. ...

Roșia

La ~10km distanță

10.059 mp teren
f.s. 1 m
Pădure
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
1

43.000 €
19.55 € / mp

Vand Balta de pescuit, teren langa padure

Drăgești

La ~15km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

59.500 €
17.59 € / mp

Teren de vanzare in Meziad.

Meziad

La ~15km distanță

3.382 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

155.000 €
31 € / mp

Reco Teren 5000mp, langa Aqua Park Beius

Beiuș

La ~15km distanță

5.000 mp teren
f.s. 80 m
Agenție

8 luni în urmă
2

117.800 €
32.75 € / mp

TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN |3597 MP| BEIUS

Central, Beiuș

La ~15km distanță

3.597 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

51.800 €
31.62 € / mp

TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN | 1638 MP | BEIUS

Central, Beiuș

La ~15km distanță

1.638 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

220.000 €
16.30 € / mp

RECO Teren intravilan 13.500 mp Beius

Central, Beiuș

La ~15km distanță

13.500 mp teren
f.s. 86 m
Agenție

8 luni în urmă
2

243.000 €
25.01 € / mp

Reco Teren in Beius, langa parcul industrial

Exterior Nord, Beiuș

La ~15km distanță

9.715 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Hidiș, Județul Bihor

Hidiș, situat în Județul Bihor, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare. Această zonă rurală este ideală pentru cei care doresc să investească în proprietăți la prețuri accesibile. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 96.000 euro, cu oferte care încep de la 42.000 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 125.000 euro, iar prețul pe metru pătrat variază între 7 și 39 euro.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate în medie timp de 170 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.
  • Tipuri de terenuri: Zona oferă diverse opțiuni pentru construcții, dar nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile.

Hidiș reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile, într-o zonă liniștită și plină de potențial. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Hidiș? Verifică acum ofertele disponibile!