Teren de vanzare in zona industriala Moine?ti- 14.500 mp

65.000 €
4.48 € / mp

Moineşti, Judeţul Bacău

Suprafață teren:
14.500 mp

Descriere teren

Se ofera spre vanzare un teren situat in zona industriala a orasului Moinesti, cartier Gazarie, cu o suprafata totala de 14.500 mp. Localizare excelenta ideal pentru activitati industriale, logistice sau de productie. Suprafata generoasa potrivita pentru dezvoltari diverse Acces facil la drumuri principale si utilitati in apropiere. Categoria de folosinta : Curti constructii Pret vechi: 100.000 Euro Pret nou 65.000 EURO
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1653833
Suprafață teren: 14.500 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 314 m
parks
Scari
Recreere aprox. 457 m
parks
Parcul Primariei
Recreere aprox. 554 m
parks
Parcul Bai
Recreere aprox. 570 m

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Hemeiuș
63.500 €
Județul Bacău, Hemeiuș
1.000 mp teren
Teren de 2000 mp, în Hemeiuș
68.000 €
Județul Bacău, Hemeiuș
2.000 mp teren
Teren de 13000 mp, în Asău
58.500 €
Județul Bacău, Asău
13.000 mp teren
Teren de 7797 mp, în Podiș
67.500 €
Județul Bacău, Podiș
7.797 mp teren
Teren în Podiș
67.500 €
Județul Bacău, Podiș
Teren de 974 mp, în Măgura
68.000 €
Județul Bacău, Măgura
974 mp teren
Teren intravilan de 6300 mp, în Buciumi
64.900 €
Județul Bacău, Buciumi
6.300 mp teren
Construcții
Teren de 2340 mp, în Luizi-Călugăra
65.000 €
Județul Bacău, Luizi-Călugăra
2.340 mp teren
Teren de 2000 mp, în Central
68.000 €
Bacău, Central
2.000 mp teren