Proprietar
Proprietăți unice: 28
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

14.000 €
43.75 € / mp

Loturi teren intravilan, Mărgineni

Mărgineni

320 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

234.000 €
39.17 € / mp

Teren intravilan parcelat 13 loturi, Mărgineni

Mărgineni

5.974 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

225.000 €
67.16 € / mp

Margineni (Royal Garden), 3350 mp intravilan, s ...

Mărgineni

3.350 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

79.500 €
6.66 € / mp

Teren 11,935mp Margineni / Strada Dubas

Mărgineni

11.935 mp teren
Extravilan
Pădure
Agenție

Mai mult de un an
11

18.500 €
10.77 € / mp

Teren 1,717mp Margineni / Strada Sat podis

Mărgineni

1.717 mp teren
f.s. 42 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

36.233 €
19 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 1907 mp, varia ...

Mărgineni

1.907 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

135.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare Bara?i, Bacau

Mărgineni

2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

25.000 €
17.37 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1439 mp Luncani str ...

Mărgineni

1.439 mp
1.439 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

21.000 €
26.25 € / mp

800mp teren cu deschidere 40m in vecinatatea Ca ...

Mărgineni

800 mp
800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

275.000 €
50 € / mp

Vand Teren Varianta Margineni - Hemeiusi

Mărgineni

5.500 mp
5.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

57.800 €
19.99 € / mp

Teren intravilan de vanzare 2900 mp Luncani -Ba ...

Mărgineni

2.892 mp
2.892 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare

Mărgineni

3.650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

115.000 €
19.83 € / mp

Teren varianta Margineni - Hemeiusi

Mărgineni

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

169.900 €
18.02 € / mp

Teren 9,428mp Podi? / Calea Moinesti

Mărgineni

9.428 mp
9.428 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

34.000 €
70.83 € / mp

Teren cu deschidere 12m si toate utilitatile, B ...

Mărgineni

480 mp
480 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

22.200 €
3.35 € / mp

Vand teren intravilan Stejaru Bacau

Mărgineni

6.625 mp
6.625 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

21.500 €
41.59 € / mp

Teren de vanzare 517mp, sat Zapodia, com. Traia ...

Mărgineni

517 mp
517 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

50.900 €
22.27 € / mp

Teren Intravilan generos la intrare in Luncani

Mărgineni

2.286 mp
2.286 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

59.800 €
20.76 € / mp

Teren Intravilan Luncani Bacau

Mărgineni

2.880 mp
2.880 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

22.000 €
73.33 € / mp

Loturi de teren Margineni*Bacau

Mărgineni

300 mp
300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

43.000 €
44.500 €
15.36 € / mp

Teren intravilan 2800 mp, zona Luncani-Bacau

Mărgineni

2.800 mp
2.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
2.89 € / mp

PROPRIETAR-Vand teren extravilan 8.637 mpSat. L ...

Mărgineni

8.637 mp
8.637 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

46.900 €
62.53 € / mp

Teren com. Magura, strada Bisericii, jud. Bacau ...

Mărgineni

750 mp
750 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

32.900 €
10.52 € / mp

Teren intravilan | langa padure si parau | Lunc ...

Mărgineni

3.128 mp
3.128 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

56.880 €
40 € / mp

Teren de Vanzare 1422 mp Margineni

Mărgineni

1.422 mp
1.422 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

29.800 €
31.900 €
3.18 € / mp

Teren langa padure | domeniu rezidential | acte ...

Mărgineni

9.371 mp
9.371 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

79.500 €

Teren 11,935mp Margineni / Strada Dubas

Mărgineni

Agenție

11 luni în urmă
4

67.500 €
8.66 € / mp

Teren 7,797mp Podis / Calea Moinesti

Mărgineni

7.797 mp
7.797 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

23.000 €
40.000 €
57.50 € / mp

Teren Gheraiesti zona Skoda

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

59.500 €
37.23 € / mp

Teren 1.598mp, deschidere dubla, cea mare de 70 ...

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

1.598 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Mărgineni, Județul Bacău

Mărgineni, situat în apropierea orașului Bacău, oferă un mediu liniștit și accesibil pentru cei care caută să investească în terenuri. Această zonă este ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Mărgineni, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 37.000 euro, cu oferte care încep de la 18.500 euro și pot ajunge până la 79.500 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori variind între 4 euro/m² și 63 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Mărgineni reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectele tale!