Proprietar
Proprietăți unice: 21
Proprietari: 4
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

16.500 €
18.33 € / mp

Teren de vanzare Siretu Saucesti Bacau

Săucești

900 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

72.000 €
60 € / mp

Saucesti-platou Bogdan Voda-intravilan-1.200 mp ...

Săucești

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

168.000 €
9.23 € / mp

Teren intravilan parcelabil Deschidere 44 ml ...

Săucești

18.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

21.500 €
18.22 € / mp

Teren intravilan 1180 mp, zona Saucesti

Săucești

1.180 mp
1.180 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

32.000 €
30.36 € / mp

Teren 1054 mp Bogdan Voda

Săucești

1.054 mp
1.054 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

251.600 €
37 € / mp

Teren Bogdan Voda(platou)

Săucești

6.800 mp
6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

26.900 €
35.87 € / mp

Teren intravilan Saucesti ideal pentru casa

Săucești

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

15.990 €
22.84 € / mp

Teren intravilan ingradit si utilitat(accept si ...

Săucești

700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

120.000 €
20 € / mp

Teren Bogdan Voda

Săucești

6.000 mp
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

18.000 €
24.49 € / mp

Vind teren intravilan

Săucești

735 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

80.000 €
8 € / mp

Bogdan Voda, oportunitate excelenta pentru inve ...

Săucești

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

69.000 €
57.50 € / mp

Teren de vanzare Bogdan Voda Bacau deschidere l ...

Săucești

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

82.464 €
12 € / mp

Teren 6872 mp in sat Siretu, com. Saucesti

Săucești

6.872 mp
6.872 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

420.000 €
42 € / mp

De vanzare teren intravilan 1 ha Bogdan Voda, S ...

Săucești

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

16.500 €
18.33 € / mp

Teren de vanzare Siretu Saucesti Bacau

Săucești

900 mp
900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

16.500 €

Teren de vanzare Siretu Saucesti Bacau

Săucești

f.s. 18 m
Agenție

2 luni în urmă
7

16.500 €

Teren de vanzare Siretu Saucesti Bacau

Săucești

f.s. 18 m
Agenție

3 luni în urmă
5

18 €
0.01 € / mp

Teren Intravilan Saucesti la Principala Toate U ...

Săucești

2.020 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

30.000 €
6.55 € / mp

Teren de vanzare Schineni Saucesti

Săucești

4.579 mp
4.579 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

1.050.000 €
35 € / mp

Teren de Vanzare , ideala pentru investi?ii sig ...

Săucești

30.000 mp
30.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

975.860 €
59 € / mp

Bogdan Voda- teren cu PUZ industrial aprobat- d ...

Săucești

16.540 mp
16.540 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
1

342.500 €
24.87 € / mp

Teren Bogdan Voda E85

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

13.773 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

36.000 €
9.95 € / mp

Teren la E 85

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

3.618 mp teren
f.s. 10 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

175.000 €
35 € / mp

Teren intravilan Bogdan Voda

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 18 m

Agenție

10 luni în urmă
4

129.500 €
41.05 € / mp

Parcele teren intravilan comuna Bogdan Voda, ju ...

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

3.155 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

140.000 €
21.00 € / mp

Teren 6.668 mp, de vanzare, loc. BOGDAN VODA, l ...

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

6.668 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

68.000 €
20 € / mp

Vand teren Bogdan Voda E85 langa soseaua de cen ...

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

120.000 €
20 € / mp

Teren Bogdan Voda

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

84.200 €
61.000 €
179.91 € / mp

Loturi de teren de vanzare in Bacau, Calea Mol ...

Calea Moldovei, Bacău

La ~5km distanță

468 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

120.000 €
72.03 € / mp

Teren de vânzare – Calea Moldovei, B ...

Calea Moldovei, Bacău

La ~5km distanță

1.666 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Saucesti, Județul Bacău

Saucesti, situat în Județul Bacău, este o zonă accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 73.000 euro, cu oferte care încep de la 3.422 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 168.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 11 euro, cu valori ce variază între 1 euro și 60 euro, ceea ce reflectă diversitatea ofertei disponibile.
  • Disponibilitate: Terenurile au un timp mediu de listare de 168 de zile, indicând o piață stabilă.
  • Accesibilitate: Aproximativ 11% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.

Saucesti reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, datorită prețurilor competitive și diversității ofertei. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Descoperă acum terenurile de vânzare în Saucesti!