2 săptămâni în urmă
1
- Agenție
Teren, 3800mp, Nord-Est
290.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
630.43 €
/ mp
Mitocu Dragomirnei, Judeţul Suceava
Descriere teren
Sesizează o problemă
Blitz ofera spre vanzare afacere la cheie, profitabila cu o activitate de 14 ani, clientela formata, personal cu experienta si bonus consiliere timp de un an de la preluare. Terenul -pe o suprafata de 3800mp- se afla in apropierea orasului, intr-o zona cu vad si trafic auto excelent. este inconjurat de verdeata detine nocturna si cale de acces privata! Pe tren se afla: -cladire receptie -bazin cu apa dulce, cu o adancime de maxim 2,20 m; -bazin cu apa sarata, calda si jacuzzi, cu o adancime de maxim 1, 60m; -bazin cu apa dulce pentru copii , cu topogane -masaj; -bar, terasa; -restaurant; -plaja cu gazon -plaja cu nisip; -dusuri si bai; -parcare. O afacere profitabila ce merita toata atentia! Va astept la vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P12556 Id intern: P12556
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1647629
Suprafață teren:
460 mp
Front stradal:
2 m
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Mitocu Dragomirnei