TEREN intravilan 500mp cu autorizatie+fundatie casa+anexa, Miroslava

50.000 €
100 € / mp

Miroslava, Judeţul Iaşi

Suprafață teren:
500 mp

Descriere teren

DE VANZARE: Teren intravilan cu autorizatie in termen si fundatie casa tip D+P+M adusa la cota 0, anexa 40mp cu utilitatea de bucatarie de vara locuibila, cu suprafata de 500mp, situata in zona Miroslava.Zona dispune de toate utilitatile, iar pe teren este o fantana cu apa potabila (14 tuburi), anexa dispune de curent electric, panouri solare, supraveghere video.PRET: 50.000euroInformatii suplimentare si programare vizionari la telefon.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1638106
Suprafață teren: 500 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Sc.gen. Miroslava
Învățământ aprox. 242 m
education
Sc Ctin Langa
Învățământ aprox. 246 m
education
Gr Sc Agricol M Kogalniceanu
Învățământ aprox. 377 m
education
LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "M. Kogalniceanu"-Miroslava- Iaşi
Învățământ aprox. 515 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 1280 mp, în Miroslava
51.200 €
Județul Iași, Miroslava
1.280 mp teren
Teren intravilan de 600 mp, în Miroslava
52.500 €
Județul Iași, Miroslava
600 mp teren
Teren de 1095 mp, în Miroslava
49.900 €
Județul Iași, Miroslava
1.095 mp teren
Teren de 1800 mp, în Miroslava
54.000 €
Județul Iași, Miroslava
1.800 mp teren
Teren de 549 mp, în Miroslava
49.410 €
Județul Iași, Miroslava
549 mp teren
Teren de 500 mp, în Miroslava
55.000 €
Județul Iași, Miroslava
500 mp teren
Teren de 436.1 mp, în Miroslava
50.200 €
Județul Iași, Miroslava
436,1 mp teren
Teren de 500 mp, în Miroslava
48.000 €
Județul Iași, Miroslava
500 mp teren
Teren de 447.75 mp, în Miroslava
51.500 €
Județul Iași, Miroslava
447,75 mp teren