Proprietar
Proprietăți unice: 15
Proprietari: 4
Agenție

5 zile în urmă
3

27.500 €
55 € / mp

Teren Breazu - 500mp

Breazu

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
4

111.500 €
50.11 € / mp

Teren Breazu - 2225mp - Posibilitate dezmembrar ...

Breazu

2.225 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

70.000 €
70 € / mp

Teren 1000 mp, Breazu - Apollo

Breazu

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
9

650.000 €
75.14 € / mp

Teren pentru dezvoltare in zona Breazu, cu auto ...

Breazu

8.650 mp teren
f.s. 49 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
14

91.520 €
130 € / mp

Teren 704 mp Breazu – asfalt + utilități – priv ...

Breazu

704 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

49.999 €
100.00 € / mp

Vand Teren Rediu intersectie Breazu 500 Mp

Breazu

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

650.000 €
75.14 € / mp

Teren cu Autorizatie si Constructii Incepute Br ...

Breazu

8.650 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

110.000 €
110 € / mp

Parcele teren cu proiect si autorizatie de cons ...

Breazu

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

100.000 €
100 € / mp

Proprietar vand teren - 1000mp - Breazu langa P ...

Breazu

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

92.800 €

Teren intravilan 1060 mp Breazu, aproape de cen ...

Breazu

f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
1

17.000 €

Teren 450 mp Breazu, cu dubla deschidere, PUZ i ...

Breazu

f.s. 23 m
Agenție

2 luni în urmă
1

270.000 €

Teren 7700 mp Breazu, cu dubla deschidere

Breazu

f.s. 23 m
Proprietar
Comision 0%

Azi

57.000 €
73.36 € / mp

Teren 777mp

Breazu

777 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

64.999 €
130.00 € / mp

Teren 500 mp intravilan Breazu 100 m langa maga ...

Breazu

500 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
1

92.800 €
87.55 € / mp

Teren intravilan 1000 mp Breazu, aproape de cen ...

Breazu

1.060 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
6

95.000 €
158.33 € / mp

Teren Rediu - Gradinita KIKI - Proiect TRIPLEX ...

Rediu

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

98.000 €
74.92 € / mp

Terenuri de vanzare Iasi, Rediu

Rediu

La ~5km distanță

1.308 mp
1.308 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

98.000 €
74.92 € / mp

Teren intravilan 1308 mp Rediu | 9 min Copou / ...

Rediu

La ~5km distanță

1.308 mp
1.308 mp teren

Agenție

10 luni în urmă
8

210.000 €
62.69 € / mp

REDIU, teren 3350mp. intravilan cu utilitati tr ...

Rediu

La ~5km distanță

3.350 mp teren
f.s. 1 m
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
1

36.500 €
62.93 € / mp

Teren 582 mp Breazu, Rediu

Rediu

La ~5km distanță

580 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

49.700 €
66.09 € / mp

Vânzare Teren Intravilan 752 mp Rediu/Breazu Ca ...

Rediu

La ~5km distanță

752 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

306.080 €
80 € / mp

Teren Rediu 3826mp, ideal investitie

Rediu

La ~5km distanță

3.826 mp
3.826 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
2

60.000 €
107.72 € / mp

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, ...

Rediu

La ~5km distanță

557 mp
557 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

37.500 €
119.81 € / mp

Rediu, 313mp intravilan, ideal constructie P+1E ...

Rediu

La ~5km distanță

313 mp
313 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

450.000 €
150 € / mp

Teren intravilan 3000 mp cu utilitățile la limi ...

Rediu

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

1.199.550 €
75 € / mp

Teren de vanzare Horlesti-Rediu

Rediu

La ~5km distanță

15.994 mp
15.994 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

49.000 €
69.21 € / mp

Teren intravilan 708 mp Rediu | Acces privat

Rediu

La ~5km distanță

708 mp
708 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

56.000 €
103.70 € / mp

Teren 540 mp intravilan Rediu,Str.Academiei

Rediu

La ~5km distanță

540 mp
540 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

124.740 €
60 € / mp

Teren 60 Euro/mp - 4 parcele Rediu/Valea Lupulu ...

Rediu

La ~5km distanță

2.079 mp
2.079 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
18

91.520 €
130 € / mp

Teren 704mp Breazu asfalt utilita?i priveli?te ...

Rediu

La ~5km distanță

704 mp
704 mp teren

Terenuri de vânzare în Breazu, Județul Iași

Breazu, situat în Județul Iași, oferă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, în special în domeniul terenurilor. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru peisajele pitorești. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Breazu, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 75.000 euro, cu oferte ce încep de la 48.657 euro și ajung până la 650.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 75 euro, cu valori variind de la 5 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 190 euro/m² pentru terenuri situate în zone mai căutate.
  • Accesibilitate: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca Breazu să fie o opțiune atractivă pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online pentru o medie de 168 de zile, indicând o piață activă.

Breazu reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare într-o zonă accesibilă și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Breazu? Nu rata cele mai recente oferte!