REDUCERE ! Teren Intravilan Mediesu Aurit /Zona Buna/Stra...

18.500 €
13.04 € / mp

Medieşu Aurit, Judeţul Satu Mare

Suprafață teren:
1.419 mp

Descriere teren

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare un teren intravilan in suprafata de 1419MP situat in Mediesu Aurit ,intr-o zona buna la o strada asfaltata. Terenul are o forma dreptunghiulara cu un front stradal de 19M Utiltatiile sunt la limitat proprietatii (apa/gaz/curent/canalizare) Pretul terenului este de 18.500 EURO Pentru alte detalii sau o pentru a programa o vizionare nu ezitati sa ma contactactii la numarul de telefon David Zima
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1135517
Suprafață teren: 1.419 mp
Front stradal: 18 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 4478 mp, în Ardud
18.000 €
Județul Satu Mare, Ardud
4.478 mp teren
Teren de 645 mp, în Viile Satu Mare
18.000 €
Județul Satu Mare, Viile Satu Mare
645 mp teren
Teren de 2000 mp, în Ciuperceni
20.000 €
Județul Satu Mare, Ciuperceni
2.000 mp teren
Teren de 2943 mp, în Central
18.000 €
Satu Mare, Central
2.943 mp teren
Teren de 1943 mp, în Ciuperceni
20.000 €
Județul Satu Mare, Ciuperceni
1.943 mp teren
Teren de 2943 mp, în Central
18.000 €
Satu Mare, Central
2.943 mp teren
Teren de 792 mp, în Central
18.500 €
Satu Mare, Central
792 mp teren
Teren în Central
18.000 €
Satu Mare, Central
Teren de 500 mp, în Odoreu
17.500 €
Județul Satu Mare, Odoreu
500 mp teren