Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
2 săptămâni în urmă
- Agenție
Teren extravilan, 2500 mp, zona Lucieni
11.000 €
4.40 €
/ mp
Lucieni, Judeţul Dâmboviţa
Descriere teren
Sesizează o problemă
Blitz va propune spre vanzare un teren de 2500 mp. Beneficiaza de 2 cai de acces. Terenul se afla in Lucieni, la doar 15km de Targoviste. Terenul este extravilan. Va asteptam la vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P154940 Id intern: P154940
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1649570
Suprafață teren:
2.500 mp
Front stradal:
15 m