Azi
1
- Agenție
Teren de vanzare, 884 mp, zona Runcu
12.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
13.57 €
/ mp
Fieni, Judeţul Dâmboviţa
Descriere teren
Sesizează o problemă
Blitz va ofera spre vanzare teren situat in zona Runcu, ideal pentru construc?ia unei case de vacan?a sau locuin?a permanenta, intr-un cadru natural lini?tit. ? Suprafa?a generoasa ? Deschidere: 17 metri la drum ? Priveli?te panoramica superba asupra imprejurimilor ? Zona aerisita, cu multa verdea?a ? Acces facil Terenul beneficiaza de o pozi?ionare excelenta, oferind intimitate ?i o vedere spectaculoasa, perfecta pentru cei care i?i doresc lini?te ?i natura. Cod oferta / ID BLITZ: P167367 Id intern: P167367
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1648636
Suprafață teren:
884 mp
Front stradal:
17 m