Vand teren intravilan

39.000 €
47.56 € / mp

Ipoteşti, Judeţul Suceava

Suprafață teren:
820 mp

Descriere teren

Proprietar vand teren intravilan in suprafata de 820 mp situat in comuna Ipotesti, Suceava. Aproape de case locuite, utilitati in apropiere.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1365182
Suprafață teren: 820 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 608 mp, în Ipotești
40.000 €
Județul Suceava, Ipotești
608 mp teren
Teren extravilan de 12127 mp, în Sud
36.381 €
Județul Suceava, Frasin
12.127 mp teren
Pădure
Teren extravilan de 3200 mp, în Gura Humorului
38.000 €
Județul Suceava, Gura Humorului
3.200 mp teren
Teren de 1538 mp, în Central
38.450 €
Suceava, Central
1.538 mp teren
Teren de 3200 mp, în Capu Câmpului
38.400 €
Județul Suceava, Capu Câmpului
3.200 mp teren
Teren extravilan de 10469 mp, în Sud
39.500 €
Județul Suceava, Vatra Dornei
10.469 mp teren
Pădure
Teren de 10469 mp, în Șaru Dornei
39.500 €
Județul Suceava, Șaru Dornei
10.469 mp teren
Teren de 6000 mp, în Panaci
36.000 €
Județul Suceava, Panaci
6.000 mp teren
Teren de 1000 mp, în Central
40.000 €
Județul Suceava, Vatra Dornei
1.000 mp teren