Mai mult de un an
2
- Agenție
Teren 3,500mp Ilisesti / Strada Principala
30.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
8.57 €
/ mp
Ilişeşti, Judeţul Suceava
Descriere teren
Sesizează o problemă
Acest teren extravilan, cu o suprafata generoasa de 3500 mp, este situat in localitatea Ilisesti, oferind o deschidere excelenta la drumul european E85. Pozitionat strategic, terenul se bucura de vizibilitate si acces facil, fiind ideal pentru diverse investitii comerciale sau industriale. *Caracteristici principale:* - *Suprafata:* 3500 mp - *Tip teren:* Extravilan - *Deschidere:* Directa la drumul european E85 - *Acces:* Facil si rapid dinspre principalele orase din zona - *Utilitati:* Posibilitate de racordare la reteaua de electricitate si apa din apropiere - *Topografie:* Teren plat, ideal pentru constructii si diverse amenajari *Avantaje:* - *Vizibilitate ridicata:* Situat la un drum european de importanta majora, terenul beneficiaza de un trafic intens, ceea ce este perfect pentru afaceri care necesita expunere. - *Accesibilitate:* Conectarea directa la E85 asigura o accesibilitate deosebita, facilitand transportul si logistica. - *Oportunitati diverse:* Potential pentru dezvoltari comerciale, depozite, parcari, benzinarii sau alte tipuri de afaceri profitabile. Profita de aceasta oportunitate unica pentru a investi intr-o zona in plina dezvoltare si cu un potential de crestere considerabil. Contacteaza-ne pentru mai multe detalii si pentru a programa o vizionare!
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 505573
Suprafață teren:
3.500 mp
Istoric preț
Facilități