Azi
3
- Agenție
Copou teren 1300 mp intravilan Iasi
123.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
95 €
/ mp
Copou, Iaşi
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren 1300 mp. intravilan Iasi cu o deschidere de 25 ml. la soseaua Stefan Cel Mare si Sfant (inainte de pensiunea Carolina) Terenul este ideal pentru constructii individuale in conformitate cu PUZ realizat, P+2E H = 9m la cornisa , POT 30% , CUT 0.9 . Beneficiaza de puz , schita cadastrala si intabulare ,numar de strada, intreaga suprafata fiind identificata topocadastral. Extrasul de carte funciara este liber de sarcini. Suprafata plana foarte buna pt. constructii rezidentiale , titlu de proprietate, toate utilitatile sunt la limita proprietatii.Sta?ia de autobuz se afla la 70 de metri de teren . Pret 100 eur mp si pret final 95 eur mp ID anun? : 1778902794
Citește mai mult
Citește mai puțin
Apă
Gaz
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1659178
Suprafață teren:
1.300 mp