Teren de vanzare Iasi - Carlig - pens. Carolina

125.000 €
96.15 € / mp

Nord-Vest, Iaşi

Suprafață teren:
1.300 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren Intravilan Construibil de vanzare in Iasi - Carlig, plan, avand o suprafata de 1300 mp si deschiderea de 25 ml la strada. Compania imobiliara va propune spre vanzare teren intravilan in localitatea Iasi - Carlig Terenul este ideal pentru constructii individuale in conformitate cu PUZ realizat, P+2E H = 9m la cornisa , POT 30% , CUT 0.9 .Extrasul de carte funciara este liber de sarcini. Suprafata plana foarte buna pt.constructii rezidentiale, titlu de proprietate, toate utilitatile sunt la limita proprietatii. Suprafata teren: 1300 mp Deschidere: 25 ml Utilitati: apa, electric, gaz, canalizare (la limita proprietatii) Drum acces: asfaltat. Pret = 97 euro mp negociabil (actele sunt la zi) Pentru mai multe informatii si pentru a programa o vizionare, va invitam sa ne contactati! ID intern: IMO45.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 09 Mai 2026 ID anunț: 1590614
Suprafață teren: 1.300 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 25 m

transport
Statia "Liceul Agricol", linia 6b
Mijloace transport aprox. 1227 m
transport
Statia "Liceul Pedagogic", linia 6b
Mijloace transport aprox. 1409 m
transport
Liceul Agricol
Mijloace transport aprox. 1415 m
transport
Rond Copou
Mijloace transport aprox. 1828 m