Proprietăți unice: 19
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
3

575.000 €
250 € / mp

Teren industrial de vânzare – CUG, Iași

Cug, Iași

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

660.000 €
220 € / mp

Oportunitate- Teren 3000 mp in zona Tudor Necul ...

Cug, Iași

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

100.000 €
162.60 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE: Teren pentru constr ...

Cug, Iași

615 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

45.070 €
114.97 € / mp

Teren intravilan Valea Adanca cu autorizatie de ...

Cug, Iași

392 mp teren
f.s. 16 m
Pășune
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
5

39.675 €
115 € / mp

De vanzare teren cu autorizatie de constructie ...

Cug, Iași

345 mp teren
f.s. 16 m
Pășune
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
6

4.099.480 €
3.388.000 €
327.96 € / mp

Teren pentru dezvoltare rezidentiala, CUG-Kaufl ...

Cug, Iași

12.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

693.000 €
210 € / mp

Teren la bulevad - Iasi - la Sos Nicolina (CUG)

Cug, Iași

3.300 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
11

105.000 €
150 € / mp

C.U.G. , loturi de 700/730/770 mp ,Mega image C ...

Cug, Iași

700 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 105,000 € și 115.500 €
Agenție

4 luni în urmă
3

71.000 €
129.09 € / mp

Teren Valea Adanca intravilan Cod oferta 160954

Cug, Iași

550 mp teren
f.s. 16 m
Livadă
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
4

757.200 €
80 € / mp

Teren si constructii de la 1000mp la 9465mp, Fo ...

Cug, Iași

9.465 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

830.000 €
829.000 €
250.38 € / mp

Teren Intravilan 3300 mp Tudor Neculai - CUG, U ...

Cug, Iași

3.315 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

450.000 €
300 € / mp

Teren intravilan, CUG - Iasi, 1.500mp

Cug, Iași

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

214.500 €
150 € / mp

C.U.G .-MEGA IMAGE 1430 MP , Str. fundac Cicoa ...

Cug, Iași

1.430 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

340.000 €
294.88 € / mp

Teren 1153mp PUZ Aprobat - vedere deosebita cat ...

Cug, Iași

1.153 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

71.000 €
129.09 € / mp

Teren intravilan Valea Adanca-str Pandurilor Co ...

Cug, Iași

550 mp
550 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

70.000 €
140 € / mp

Teren intravilan Valea Adanca la 200 m de Mega ...

Cug, Iași

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

71.000 €
129.09 € / mp

Teren intravila Valea Adanca Cod:160954

Cug, Iași

550 mp
550 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

199.500 €
181.36 € / mp

TEREN 1100mp in IASI cu AUTORIZATIE CASA P+1E, ...

Cug, Iași

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

360.000 €
120 € / mp

Teren pentru 2 HALE INDUSTRIALE 3.000 mp Zona F ...

Cug, Iași

3.000 mp
3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

289.000 €
16.51 € / mp

Teren Dedeman ! Iasi !

Hlincea

La ~5km distanță

17.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

80.000 €
80 € / mp

Teren intravilan 1000 mp, lac, priveliste panor ...

Hlincea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

86.200 €
40 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Hlinc ...

Hlincea

La ~5km distanță

2.155 mp teren
Construcții

Agenție

5 luni în urmă
1

49.900 €
83.72 € / mp

Teren intravilan 596 mp, Hlicea, toate utilitat ...

Hlincea

La ~5km distanță

596 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

5 luni în urmă
1

36.000 €
85.51 € / mp

Teren 421 mp intravilan, Hlincea- acces Dedeman ...

Hlincea

La ~5km distanță

421 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

9 luni în urmă
1

57.000 €
47.90 € / mp

Teren intravilan, Hlincea, 1.190mp

Hlincea

La ~5km distanță

1.190 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

82.000 €
1,261.54 € / mp

Manta Rosie Hlincea Teren 616mp si Casa veche ...

Hlincea

La ~5km distanță

616 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

299.000 €
59.88 € / mp

Teren 5000 mp, canalizare, plan, Horpaz, Mirosl ...

Horpaz

La ~5km distanță

4.993 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

110.000 €
100 € / mp

TEREN INTRAVILAN, TOATE UTILITATILE, DESCHIDERE ...

Horpaz

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

34.500 €
61.61 € / mp

Teren 560 mp, str Scolii Horpaz Iasi

Horpaz

La ~5km distanță

560 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

47.000 €
62.25 € / mp

Teren/ 733 MP/ INTRAVILAN/ Miroslava/ Horpaz/ S ...

Horpaz

La ~5km distanță

755 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Cug, Iași

Cug, un cartier în expansiune din Iași, oferă oportunități excelente pentru investitori și dezvoltatori datorită accesibilității și potențialului de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 450.000 euro, cu oferte care încep de la 60.000 euro și pot ajunge până la 829.000 euro, indicând o piață de înaltă clasă.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 248 euro, cu valori variind de la 60 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 300 euro/m² pentru cele din zone premium.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie timp de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă, dar cu o selecție limitată.
  • Tipuri de terenuri: Oferta include terenuri potrivite pentru construcții rezidențiale sau comerciale, dar nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile.

Cug reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută să investească în terenuri cu potențial de dezvoltare în Iași. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile în Cug!