Loc de casa, Horodnic de Jos, teren intravilan , 1000mp

16.500 €
16.50 € / mp

Horodnic, Judeţul Suceava

Suprafață teren:
1.000 mp

Descriere teren

Blitz Radauti, va ofera un teren cu o suprafata de 1000mp , intravilan situat intr-o zona in plina dezvoltare din Horodnic de Jos! Locul ideal pentru o noua constuctie de casa! Pentru mai multe detalii si vizionare, nu ezitati sa ne contactati! Cod oferta / ID BLITZ: P150337 Id intern: P150337
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650328
Suprafață teren: 1.000 mp
Front stradal: 20 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Horodnic
16.500 €
Județul Suceava, Horodnic
1.000 mp teren
Teren de 4000 mp, în Central
16.000 €
Județul Suceava, Rădăuți
4.000 mp teren
Teren de 2480 mp, în Central
16.000 €
Județul Suceava, Rădăuți
2.480 mp teren
Teren de 4000 mp, în Central
16.000 €
Județul Suceava, Rădăuți
4.000 mp teren
Teren de 17500 mp, în Central
15.500 €
Suceava, Central
17.500 mp teren
Teren de 954 mp, în Central
18.000 €
Județul Suceava, Vatra Dornei
954 mp teren
Teren de 979 mp, în Central
18.000 €
Județul Suceava, Vatra Dornei
979 mp teren
Teren de 841 mp, în Central
20.000 €
Suceava, Central
841 mp teren
Teren de 4032 mp, în Central
16.000 €
Suceava, Central
4.032 mp teren