Teren intravilan Holboca Curent, Gaz, Apa la teren

70.880 €
80 € / mp

Holboca, Judeţul Iaşi

Suprafață teren:
886 mp

Descriere teren

Proprietar Toate utilitatile sunt la teren(gaz , curent, apa) Teren intravilan, 886 mp, pot parcela suparafata de min 400mp sau maxim 440 mp Deschidere 39 m, adancime 22.5m Numar cadastral 69530 Drum 7m latime Foarte aproape de scoala, gradinita, cresa biserica si primarie(str Pensiunii) 80 euro mp pret fix ID anun? : 1773742357
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1653300
Suprafață teren: 886 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Gaze

Proprietăți similare

Teren în Miroslava
75.500 €
Județul Iași, Miroslava
Teren de 600 mp, în Exterior Vest
65.000 €
Iași, Exterior Vest
600 mp teren
Teren de 500 mp, în Breazu
64.999 €
Județul Iași, Breazu
500 mp teren
Teren de 1295 mp, în Miroslava
75.500 €
Județul Iași, Miroslava
1.295 mp teren
Teren de 1295 mp, în Miroslava
75.500 €
Județul Iași, Miroslava
1.295 mp teren
Teren de 1870 mp, în Chicerea
67.300 €
Județul Iași, Chicerea
1.870 mp teren
Teren de 562 mp, în Miroslava
75.000 €
Județul Iași, Miroslava
562 mp teren
Teren de 10500 mp, în Rediu
65.000 €
Județul Iași, Rediu
10.500 mp teren
Teren în Valea Adâncă
75.000 €
Județul Iași, Valea Adâncă