2 săptămâni în urmă
1
- Agenție
Teren intravilan, 4400 mp, front 13,8 ml, zona Gramesti
14.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
3.30 €
/ mp
Grămeşti, Judeţul Suceava
Descriere teren
Sesizează o problemă
Blitz va ofera spre vanzare un teren generos de 4400 mp situat in Gramesti, la o mica distanta de centru. Terenul are o deschidere la strada de 13,87 m fiind compartimentat astfel: 890 m intravilan si 3510 extravilan fiind astfel ideal pentru construirea unei case de familie. Detalii: Suprafata totala :4400 mp Suprafata intravilana : 890 m Suprafata extravilana : 3510 m Front stradal : 13,87 m Pozitie : excelenta, inconjurat de case Ideal pentru : construirea unei case Cod oferta / ID BLITZ: P127583 Id intern: P127583
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1650872
Suprafață teren:
4.400 mp
Front stradal:
13 m
- Terenuri de vânzare în Ipotești
- Terenuri de vânzare în Mitocu Dragomirnei
- Terenuri de vânzare în Salcea