teren estraviland fanea?a

9.200 €
2.56 € / mp

Gârcina, Judeţul Neamţ

Suprafață teren:
3.600 mp

Descriere teren

teren de vanzare fanea?a:3600 m patra?i, la patru km de Piatra Neam? inspre Targul Neam?, are o deschidere de 12,5 metri. ID anun? : 1694673807
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1663053
Suprafață teren: 3.600 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1300 mp, în Girov
10.000 €
Județul Neamț, Girov
1.300 mp teren
Teren de 13334 mp, în Exterior Vest
10.000 €
Piatra-Neamț, Exterior Vest
13.334 mp teren
Teren de 937 mp, în Ion Creangă
10.000 €
Județul Neamț, Ion Creangă
937 mp teren
Teren de 844 mp, în Central
9.000 €
Piatra-Neamț, Central
844 mp teren
Teren intravilan de 3444 mp, în Trifești
10.000 €
Județul Neamț, Trifești
3.444 mp teren
Pășune
Teren de 2085 mp, în Făurei
8.340 €
Județul Neamț, Făurei
2.085 mp teren
Teren de 1400 mp, în Rediu
8.400 €
Județul Neamț, Rediu
1.400 mp teren
Teren în Căciulești
10.000 €
Județul Neamț, Căciulești
Teren de 1144 mp, în Central
9.000 €
Piatra-Neamț, Central
1.144 mp teren