Teren intravilan ideal investitie parcelabil Fundulea COD 25

296.000 €
16.59 € / mp

Fundulea, Judeţul Călăraşi

Suprafață teren:
17.845 mp

Descriere teren

Oferta Exclusiva. Avem cheile proprietatii. Teren Fundulea COD 251 - Teren Fundulea - amplasarea excelenta in cartierul Gostilele - suprafata utila de 17845 mp. Pretul de vanzare al terenului este de 296.000 euro. Comision agentie 2% Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta in orice zi intre intervalul NON STOP la numarul de telefon: Nota : 1)la fiecare vizionare clientii se vor prezenta cu un act de identitate valabil 2)se va completa inainte de vizionare o fisa de vizionare/comision. 3)VIZIONARILE SUNT ,, GRATIS ,, Informatii eficienta energetica:
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1652533
Suprafață teren: 17.845 mp
Front stradal: 10 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 19720 mp, în Belciugatele
276.080 €
Județul Călărași, Belciugatele
19.720 mp teren
Teren în Pasărea
280.000 €
Județul Călărași, Pasărea
Teren de 10000 mp, în Frumușani
290.000 €
Județul Călărași, Frumușani
10.000 mp teren
Teren intravilan de 17845 mp, în Central
296.000 €
Județul Călărași, Fundulea
17.845 mp teren
Teren în Central
296.000 €
Județul Călărași, Fundulea
Teren de 57000 mp, în Frumușani
285.000 €
Județul Călărași, Frumușani
57.000 mp teren
Teren de 250000 mp, în Lehliu
325.000 €
Județul Călărași, Lehliu
250.000 mp teren
Teren de 250000 mp, în Lehliu
325.000 €
Județul Călărași, Lehliu
250.000 mp teren