Teren intravilan de vanzare

17.000 €
6.98 € / mp

Floroaica, Judeţul Călăraşi

Suprafață teren:
2.434 mp

Descriere teren

Loc.Floroaica,jud Calarasi Suprafa?a 2434mp,fara construc?ii pe el. Apa curenta stradal. Iluminat public stradal. Situat la o distan?a de 22km de ora? Calara?i. Canalizare in lucru,proiect. La 200m de padurea Floroaica. Posibilitate transport Calarasi-Bucuresti cu autobuz,sta?ie in localitate. ID anun? : 1769590249
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1661450
Suprafață teren: 2.434 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 2400 mp, în Dâlga
17.500 €
Județul Călărași, Dâlga
2.400 mp teren
Teren de 1000 mp, în Unirea
17.000 €
Județul Călărași, Unirea
1.000 mp teren
Teren de 2000 mp, în Floroaica
16.000 €
Județul Călărași, Floroaica
2.000 mp teren
Teren de 1600 mp, în Cojești
16.000 €
Județul Călărași, Cojești
1.600 mp teren
Teren de 1550 mp, în Dor Mărunt
17.000 €
Județul Călărași, Dor Mărunt
1.550 mp teren
Teren de 2400 mp, în Lehliu
16.800 €
Județul Călărași, Lehliu
2.400 mp teren
Teren de 1568 mp, în Plătărești
18.000 €
Județul Călărași, Plătărești
1.568 mp teren
Teren de 687 mp, în Pădurișu
17.100 €
Județul Călărași, Pădurișu
687 mp teren
Teren de 450 mp, în Central
18.500 €
Călărași, Central
450 mp teren