Doua terenuri de vanzare + doua case

22.000 €
19.05 € / mp

Finţeşti, Judeţul Buzău

Suprafață teren:
1.155 mp

Descriere teren

Doua terenuri de vanzare, pe unul din ele se afla doua case. 1155 + 1100 mp 22000 Euro ID anun? : 1742746951
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1651630
Suprafață teren: 1.155 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 2200 mp, în Poșta Câlnău
22.000 €
Județul Buzău, Poșta Câlnău
2.200 mp teren
Teren de 520 mp, în Central
20.000 €
Buzău, Central
520 mp teren
Teren intravilan de 1000 mp, în Spătaru
20.000 €
Județul Buzău, Spătaru
1.000 mp teren
Fâneață
Teren extravilan de 7000 mp, în Focșănei
20.000 €
Județul Buzău, Focșănei
7.000 mp teren
Pășune
Teren de 1000 mp, în Costești
23.000 €
Județul Buzău, Costești
1.000 mp teren
Teren de 2150 mp, în Pietroasele
21.500 €
Județul Buzău, Pietroasele
2.150 mp teren
Teren intravilan de 745 mp, în Dealu Viei
20.115 €
Județul Buzău, Dealu Viei
745 mp teren
Teren de 2326 mp, în Moșești
20.934 €
Județul Buzău, Moșești
2.326 mp teren
Teren de 754 mp, în Merei
23.000 €
Județul Buzău, Merei
754 mp teren