11 luni în urmă
6
- Agenție
Suceava, Draguseni, teren cu casa batraneasca, langa troit
27.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
10.80 €
/ mp
Drăguşeni, Judeţul Suceava
Descriere teren
Sesizează o problemă
Agora Imobiliare vinde 2500 mp teren intravilan Draguseni , respectiv 645 mp curti constructii, 839 mp livada si 1016 teren agricol. Terenul este situat langa troita. Deschidere 58 ml la drumul E85.- in dreptul parcarii de tiruri . Deschidere 78 ml la drumul secundar care urca prin spatele troitei. Pe teren se afla o casa batraneasca cu anexa si sura. Utilitati : curent electric, apa, canal.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 555210
Suprafață teren:
2.500 mp
Front stradal:
58 m
- Terenuri de vânzare în Ipotești
- Terenuri de vânzare în Mitocu Dragomirnei
- Terenuri de vânzare în Salcea