Tern+funda?ie de vanzare in Archia

41.025 €
75 € / mp

Central, Deva

Suprafață teren:
547 mp

Descriere teren

Se vinde teren 547mp+funda?ie intravilan in Archia Deva str Dragan Munteanu Apa.canal Zona lini?tita cu vedere spre oras Merita de vazut ID anun? : 1757850772
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1645910
Suprafață teren: 547 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren în Central
40.000 €
Deva, Central
Teren de 5000 mp, în Central
40.000 €
Deva, Central
5.000 mp teren
Teren de 750 mp, în Central
45.000 €
Deva, Central
750 mp teren
Teren de 1355 mp, în Central
39.000 €
Deva, Central
1.355 mp teren
Teren de 720 mp, în Central
40.000 €
Deva, Central
720 mp teren
Teren intravilan de 501 mp, în Vulcan
45.000 €
Deva, Vulcan
501 mp teren
Fâneață
Teren de 720 mp, în Central
40.000 €
Deva, Central
720 mp teren
Teren de 719 mp, în Exterior Vest
40.000 €
Deva, Exterior Vest
719 mp teren
Teren de 1281 mp, în Căprioara
40.000 €
Deva, Căprioara
1.281 mp teren