Proprietar
Proprietăți unice: 88
Proprietari: 10
Agenție
Comision 0%

Ieri
1

25.000 €
26.32 € / mp

Teren intravilan Deva- Roci

Central, Deva

950 mp
950 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Ieri

25.000 €

Teren intravilan Deva- Roci

Central, Deva

f.s. 12 m
Agenție

Ieri
1

40.000 €
55.56 € / mp

Teren intravilan 720 mp | Panorama frumoasa | Z ...

Central, Deva

720 mp
720 mp teren
f.s. 21 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
3

254.880 €
160 € / mp

Teren central in Deva

Central, Deva

1.593 mp teren
Agenție

12 ore în urmă
5

104.220 €
30 € / mp

teren intravilan Cristur

Central, Deva

3.474 mp teren
Agenție

20 ore în urmă
5

55.000 €
964.91 € / mp

Apartament 2 camere Deva

Central, Deva

57 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
10

90.000 €
33.33 € / mp

Vand teren riu mare retezat(clopotiva)

Central, Deva

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

0 €

Teren de vanzare

Central, Deva

Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

20.000 €

Vand patru parcele de teren in Deva pentru cons ...

Central, Deva

Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

16.000 €
6.15 € / mp

Teren intravilan Lunca, Bai?a

Central, Deva

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

41.025 €
75 € / mp

Tern+funda?ie de vanzare in Archia

Central, Deva

547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

174.000 €
10 € / mp

de vanzare

Central, Deva

17.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

40.000 €

Teren intravilan 720 mp | Panorama frumoasa | Z ...

Central, Deva

f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

79.200 €
30 € / mp

Vand Urgent Teren

Central, Deva

2.640 mp
2.640 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

31.000 €
50.49 € / mp

Teren intravilan, suprafata 614 mp, Granitului ...

Central, Deva

614 mp
614 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
55.56 € / mp

Teren intravilan 720 mp | Panorama frumoasa | Z ...

Central, Deva

720 mp
720 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

39.000 €
28.78 € / mp

Teren intravilan zona Coziei-Mos Opinca

Central, Deva

1.355 mp
1.355 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

487.500 €
75 € / mp

???? Blitz va propune spre vanzare Teren 6.500 ...

Central, Deva

6.500 mp
6.500 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

25.000 €
5.48 € / mp

Teren intravilan de 4558 mp

Central, Deva

4.558 mp
4.558 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
17.65 € / mp

Teren extravilan 1700 mp, zona Archia

Central, Deva

1.700 mp
1.700 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

36.000 €
7.83 € / mp

Teren intravilan, ?oimu?, 4600mp

Central, Deva

4.600 mp
4.600 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

8.500 €
1.42 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 6000 mp, zona Hate ...

Central, Deva

6.000 mp
6.000 mp teren
f.s. 31 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

47.537 €
2.50 € / mp

Vand 2 ha de teren cu Salcam, Carmazanesti

Central, Deva

19.015 mp
19.015 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

47.750 €
2.50 € / mp

Vand 2 hectare de padure de Stejar, Carmazanest ...

Central, Deva

19.100 mp
19.100 mp teren
f.s. 1000 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

7.500 €
1.41 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 5305 mp, in apropi ...

Central, Deva

5.305 mp
5.305 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

21.500 €
30.03 € / mp

Teren intravilan 716mp in Saulesti

Central, Deva

716 mp
716 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

27.000 €
15 € / mp

Teren intravilan in Harau, 1800 mp

Central, Deva

1.800 mp
1.800 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

29.000 €
58 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 500 mp - Deva

Central, Deva

500 mp
500 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

60.000 €
230.77 € / mp

Teren - Ardealului - 260mp

Central, Deva

260 mp
260 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

145.000 €
105.30 € / mp

Teren intravilan

Central, Deva

1.377 mp
1.377 mp teren

Terenuri de vânzare în Deva, Centrul

Deva, un oraș istoric din România, este cunoscut pentru cetatea sa impresionantă și pentru accesibilitatea la transportul public. Această zonă oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din Deva, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 35.000 euro, cu oferte care încep de la 5.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 1.935.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 13 euro, cu valori care variază de la 1 euro până la 140 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 149 de zile, indicând o piață activă.

Deva reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum opțiunile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!