Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
12

1.452.000 €
369.56 € / mp

TEREN INTRAVILAN ULTRACENTRAL DEVA

Cetate, Deva

3.929 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

45.000 €
29.03 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1550 mp, cu privel ...

Cetate, Deva

1.550 mp teren
f.s. 18 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

11.000 €
7.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1500 mp, zona ?oim ...

Central, Deva

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

Mai mult de un an
2

163.800 €
21 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, 7800 mp, zona Sime ...

Central, Deva

La ~5km distanță

7.800 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

Mai mult de un an
2

22.540 €
49 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 460 mp, zona Simer ...

Central, Deva

La ~5km distanță

460 mp teren
f.s. 4 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

49.000 €
140 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1000 mp, zona Sime ...

Central, Deva

La ~5km distanță

350 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

7 luni în urmă
2

46.200 €
30 € / mp

Teren intravila, 1540 mp, in Saulesti, Deva

Central, Deva

La ~5km distanță

1.540 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

7 luni în urmă
2

21.500 €
30.03 € / mp

Teren intravilan 716mp in Saulesti

Central, Deva

La ~5km distanță

716 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

7 luni în urmă
2

65.990 €
30.01 € / mp

Teren intravilan, 2199 mp, in Saulesti, Deva

Central, Deva

La ~5km distanță

2.199 mp teren
f.s. 40 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

1.935.000 €
45 € / mp

Vand teren intravilan in Deva suprafata totala ...

Calea Aradului, Deva

La ~5km distanță

43.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

45.000 €
60 € / mp

Teren intravilan in Deva, 750mp

Central, Deva

La ~5km distanță

750 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

8 luni în urmă
5

74.900 €
50.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1495 mp, in Deva

Central, Deva

La ~5km distanță

1.495 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

7 luni în urmă
1

208.000 €
32 € / mp

teren intravilan zona Macon FS=48ml

Macon, Deva

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

33.000 €
55 € / mp

teren intravilan Deva strada Granitului

Central, Deva

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

12.000 €

teren arabil , fana? , livada langa padure situ ...

Central, Deva

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
2

15.910 €
43 € / mp

Vand teren intravilan

Vest, Deva

La ~5km distanță

370 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

22.000 €
13.12 € / mp

Teren intravilan 1677 mp in Bacia

Central, Deva

La ~5km distanță

1.677 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

232.309 €
77 € / mp

Teren intravilan Deva

Central, Deva

La ~5km distanță

3.017 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

210.000 €
15.15 € / mp

Teren superb, in mijlocul naturii, 18.360 mp, l ...

Central, Deva

La ~5km distanță

13.860 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

Mai mult de un an
4

535.000 €
32.04 € / mp

Teren INTRAVILAN - ECLUSIVITATE BLITZ, 16.700 m ...

Central, Deva

La ~5km distanță

16.700 mp teren
f.s. 45 m
Agenție

Mai mult de un an
1

5.000 €
8.74 € / mp

Teren extravilan 572 mp cu BALTA DE PESCUIT in ...

Central, Deva

La ~5km distanță

572 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

7.500 €
1.41 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 5305 mp, in apropi ...

Central, Deva

La ~5km distanță

5.305 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

Mai mult de un an
3

8.500 €
1.42 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 6000 mp, zona Hate ...

Central, Deva

La ~5km distanță

6.000 mp teren
f.s. 31 m
Agenție

9 luni în urmă
2

27.000 €
15 € / mp

Teren intravilan in Harau, 1800 mp

Central, Deva

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

7 luni în urmă
4

30.000 €
51.64 € / mp

Vand teren intravilan in Deva, zona Viile Noi, ...

Viile Noi, Deva

La ~5km distanță

581 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
11

55.000 €

Teren 1830 mp Deva extravilan cu demersuri intr ...

Central, Deva

La ~5km distanță

f.s. 19 m
Agenție

3 luni în urmă
12

35.000 €
52.95 € / mp

Teren + cabana pe piloi, 661 mp, zona Almasu Se ...

Central, Deva

La ~5km distanță

661 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

14.600 €
21.95 € / mp

Teren deva

Central, Deva

La ~5km distanță

665 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

102.000 €
23.09 € / mp

Teren Almasu Sec

Central, Deva

La ~5km distanță

4.417 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

55.000 €
160.82 € / mp

Teren intravilan

Exterior Vest, Deva

La ~5km distanță

342 mp
342 mp teren