Teren intravilan de vanzare, 1495 mp, in Deva

74.900 €
50.10 € / mp

Central, Deva

Suprafață teren:
1.495 mp

Descriere teren

Blitz va prezinta un teren de vanzare Deva, zona Strada Viilor | Priveliste superba asupra orasului! Locatie: Deva, Strada Viilor Suprafata: 1.495 mp intravilan Utilitati: disponibile la frontul terenului (apa, gaz, electricitate) Punct forte: priveliste panoramica asupra orasului Deva ideal pentru constructia unei case de vis sau a unei investitii imobiliare Terenul este amplasat intr-o zona linistita, cu acces facil, beneficiind de o panorama deosebita si vecinatati selecte. Perfect pentru cei care isi doresc intimitate, aer curat si un cadru natural superb, dar si proximitate fata de oras. Cod oferta / ID BLITZ: P152267 Id intern: P152267
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 885878
Suprafață teren: 1.495 mp
Front stradal: 30 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Spicul
Mijloace transport aprox. 153 m
transport
Posta Mare
Mijloace transport aprox. 171 m
transport
Casa de Cultura
Mijloace transport aprox. 267 m
transport
Tineretului
Mijloace transport aprox. 482 m
Școală
education
Gradinita Nr. 7
Învățământ aprox. 51 m
education
Liceul Pedagogic Sabin Dragoi
Învățământ aprox. 254 m
education
Universitatea Ecologica Traian
Învățământ aprox. 278 m
education
Colegiul National Sportiv Cetate
Învățământ aprox. 815 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 19 m
restaurants
John's Cafe
Restaurante aprox. 95 m
shopping
Deva Mall
Supermarket/Mall aprox. 487 m